Panna Młoda Styl wesela

Styl ślubu i wesela

Styl ślubu i wesela – czy wiesz jaki jest Twój styl? Zastanawiałaś się nad tym? Jak wiesz wymarzony ślub i wesele powinno być odzwierciedleniem Waszego indywidualnego stylu. Połączenie Waszych marzeń, wyobrażeń, ulubionych rzeczy, hobby i inspiracji powinno złożyć się na pomysły dotyczące magicznego charakteru uroczystości, dekoracji i całej oprawy.

Wszystkie te rzeczy powinny stworzyć bardzo osobistą otoczkę uroczystości. Ślub i wesele organizujemy zawsze z zamysłem, że będzie to ten jedyny. Dlatego wszystko powinno wyglądać i odbyć się tak, aby stworzyć aurę wyjątkowości.

Nie powinniście godzić się na byle jakość. Co ważne nawet przy mocno ograniczonym budżecie, warto wszystko przemyśleć i zaplanować, aby później w efekcie finalnym nie było chaosu i wrażenia że wszystko jest „z innej beczki”. Najważniejsza jest pomysłowość i kreatywność. Pozwólcie sobie na odrobinę fantazji i wyartykułowanie swoich marzeń. Nie warto tłumić swoich planów, gdyż każda rzecz odgrywa kluczową rolę w organizowaniu ślubu i wesela marzeń.
Aby ślub i wesele miało swój jednolity charakter warto określić, jaki styl ślubu i wesela jest Wam najbliższy. Jest to bardzo trudne, gdyż w każdym z nas drzemią sprzeczności. Chcemy być wyjątkowi, pragniemy podkreślić swoją indywidualność, błysnąć oryginalnością, a jednocześnie uzyskać akceptację otoczenia. Dlatego warto polegać na własnym instynkcie, fantazjach i marzeniach.

Pamiętajcie również, że elegancko nie zawsze oznacza drogo. Jednak, aby stworzyć spójny i jednolity styl, potrzebna jest odrobina wysiłku i trochę pracy włożonej w opracowanie koncepsji ślubu i wesela. Uważam jednak, że warto zaangażować swój czas i odrobinę wysiłku, aby uzyskać piękny efekt finalny. Tak więc marzenia i fantazje na start …

Jeżeli macie ochotę na chwilę relaksu, wypełnijcie test „Jaki jest Twój styl ślubu i wesela”  na portalu Royal Wedding. Na podstawie Waszych odpowiedzi, prześlę informację jaki jest Twój/Wasz styl ślubu i wesela.

Tak więc jaki jest Twój / Wasz styl ślubu i wesela: klasyczny, rustykalny, nowoczesny, fantazyjny, egzotyczny czy plenerowy?  Koniecznie obserwuj bloga, ponieważ w kolejnych wpisach przybliżę każdy z wybranych przeze mnie stylów.

Fot. Marek Koprowski

Podobne wpisy