Biznes Konsultant Ślubny

Sesja stylizowana, czyli jak zbudować portfolio

sesja-stylizowana

Sesja stylizowana to idealny sposób,  na zbudowanie portfolio i marki ślubnej, na stworzenie Waszej wymarzonej aranżacji. Dla kogo idealna jest sesja stylizowana? Może to być hotel, restauracja, miejsce weselne, salon sukien ślubnych, salon mebli, studio kwiatowe, wypożyczalnia dekoracji, kolekcja sukien wieczorowych, biżuteria, itp.

Dzięki sesji stylizowanej, dobranej specjalne pod Twoją markę, pokazujesz klientom, co możesz dla nich zrobić oraz wysłać komunikat, jaki styl jest najbliższy Tobie i estetyce Twojej marki. Dzięki temu trafiasz do klientów o wrażliwości i guście zbliżonym do Twojego.

Sesje stylizowane są idealne dla:
–  osób rozpoczynających działalność, które potrzebują zdjęć na stronę i do social mediów. Wszak zdjęcie mówi więcej niż milion słów

– osób, które chcą trafić do nowej grupy docelowej. Przykładowo masz miejsce, w którym organizujesz wesela, zrobiłaś lifting miejsca, podniosłaś standard świadczonych usług, więc koniecznością jest przedstawienie Twojego starego, ale nowego już miejsca, które oferuje wyższy standard. Sesja stylizowana jest idealna dla marek po metamorfozie

– jeśli brakuje Ci pomysłów skąd wziąć piękne zdjęcia z polskich realizacji na stronę www i na bloga

– promowania marki i produktów Twojej działalności prawdziwymi zdjęciami, pokazującymi Twoją działalność i jej wysoki standard

-osób, które rozpoczynają pracę w branży ślubnej i chcą poznać pracę podczas realizacji zlecenia od podszewki


Tworzę  sesje stylizowane, które odpowiadają na Twoje potrzeby.

Efekty naszej ostatniej sesji stylizowanej, zorganizowanej podczas warsztatów z budowania portfolio, w ramach WARSZTATÓW Z BUDOWANIA PORTFOLIO   możesz obejrzeć na blogu w artykule najpiękniejsza sesja stylizowana.

 

SESJE STYLIZOWANE, KTÓRE ORGANIZUJĘ:

  1. Sesja stylizowana komercyjna

Uwzględniające Twoje indywidualne oczekiwania oraz cel, jaki chcemy osiągnąć dzięki nim.

Chcesz przedstawić nową kolekcję sukien ślubnych, kosmetyki dedykowane pannom młodym, nowe miejsce weselne, kolekcję biżuterii, sukien wieczorowych w ciekawej i profesjonalnej aranżacji?  Proszę napisz lub zadzwoń – poznamy się, omówimy projekt sesji, a następnie wyślę wstępną koncepcję sesji i wycenę. Kolejny krok to podpisanie umowy i przedstawienie koncepcji aranżacji sesji, przeznaczonej do produkcji. Wspólnie stworzymy piękny projekt, który połączy Twoje inspiracje i naszą pracę w piękną całość.

Czekam na Twojego e-maila pod adresem: sensar@sensar.pl lub na telefon pod numer +48 603 048 535.

  1. Sesja stylizowana rozwijająca i integrująca branżę ślubną

Masz  pomysł na sesję stylizowaną i szukasz wykonawców współpracujących na zasadach TFP (barterowych) napisz lub zadzwoń do mnie. Bardzo chętnie podejmuję się realizacji projektów, które są bliskie mojej estetyce i filozofii współpracy. Ogromnie ważne jest dla mnie, abyśmy jako uczestnicy sesji stylizowanej, organizowanej na zasadach TFP czerpali korzyści z efektów przeprowadzonej sesji. A korzyści możemy mieć wiele. Najważniejsze z nich to promowanie własnych marek, poznanie nowych osób, nawiązywanie współpracy biznesowej, możliwość realizacji wymarzonych projektów i wizji, wykraczających najczęściej poza standardy. I najważniejsza sprawa dla mnie – możliwość kreatywnej pracy, w gronie osób które cenię i lubię w fantastycznej, przyjaznej atmosferze. Uwierzcie mi, można pracować realizując ciekawy projekt i dobrze się przy tym bawić.

Efekty takiej sesji możesz podziwiać, oglądając zdjęcia zamieszczone w tym wpisie oraz na stronie bloga o najpiękniejszej sesji stylizowanej .

Masz pomysł na sesję stylizowaną – zadzwoń lub napisz do mnie. Wspólnie stworzymy piękny projekt, który połączy Twoje inspiracje i pracę cudownych wykonawców w piękną realizację.

Czekam na Twojego e-maila pod adresem: sensar@sensar.pl lub na telefon pod numer +48 603 048 535 (Asia)

Za zdjęcia dziękuję Monice i Michałowi Orłowskim

 

Zdjęcia pochodzą z sesji stylizowanej, zorganizowanej w ramach warsztatów z budowania portfolio> Poznajcie cudowną Ekpię:
organizacja i koordynacja: Joanna Kłosińska, Akademia Wedding Plannera SENSAR
modelka: Joanna Stefaniak Jankowska
model: Dominik Jankowski
Miejsce: Hotel Grape we Wrocławiu 
fotografia : Monika i Michał Orłowscy
film: Sakramentalne TAK 
florystyka i dekoracje: Decorum
suknie ślubne: Sylwia Reda
papeteria: Aga Pisze 
makijaż i fryzura: Ewelina Łośko
szlafroki ślubne: Le Brate 
neon Miłość: Literowe Inspiracje
tort: Tortomania
wypożyczalnia dekoracji: App Wypożyczalnia Dekoracji  
wypożyczalnia dekoracji: Boutique-Wedding  
krzesła chiavari: Babu   
patronat medialny: Zankyou  oraz Feszyn
uczestnicy: Agencja Ślubna Promiss,    Karolina Jurkiewicz Photography ,   Kwiaciarnia Oleńka Milicz ,  Tuśka. Weddings & More,  Har Happenig

Asia, wedding planner SENSAR

Podobne wpisy