Konsultant Ślubny

Reportaż ze szkolenia Konsultant Ślubny

Reportaż ze szkolenia konsultant ślubny, to fajne doświadczenie i fantastyczna pamiątka dla uczestniczek szkolenia. W słoneczny marcowy weekend szkoliłam we Wrocławiu przyszłe konsultantki ślubne. Tym razem zawitały do mnie trzy ambitne dziewczyny z różnych części Polski. To było niezwykle inspirujące doświadczenie nie tylko dla Kamili, Dominiki i Moniki, ale i dla mnie.

Uwielbiam przełamywać schematy i dlatego nieustannie poszukuję najlepszych rozwiązań. Ci którzy mnie znają wiedzą, że przyjęłam nietypową metodę szkolenia.

Szkolenia dla przyszłych konsultantów ślubnych prowadzę w komfortowych i wygodnych salach szkoleniowych lub w apartamentach. W trakcie nauki siedzimy przy stole lub na miękkich sofach i fotelach. Prezentacje oglądamy na dużych telewizorach, a przy części pisemnej siedzimy przy stole. Tradycyjnych przerw kawowych nie mamy, ponieważ napoje zimne i gorące oraz słodkości /zdrowe przekąski mamy non stop. Najzwyczajniej szkoda nam czasu na specjalne przerwy kawowe:) Jedyną przerwą jest ta na lunch.

Tak więc nie znajdziecie u mnie na szkoleniu ławek, sztywnej atmosfery, ani ściśle określonych przerw kawowych. Na moich szkoleniach to Wy zarządzacie czasem i ewentualnymi przerwami  i jest to jedna z lekcji wprowadzających do zawodu konsultanta ślubnego.

Autorem reportażu jest zaprzyjaźniony fotograf Grzegorz Rajter

Dyskusje to to, co lubię najbardziej:)

Budujemy bazę wykonawców i poznajemy najlepszych wykonawców w branży ślubnej.

 

 

 

 

Rozmowa z potencjalną Panną Młodą i badanie oczekiwań Młodej Pary.

Przygotowujemy ofertę i mapę inspiracji.

Jak określić kolor przewodni i czy Młoda Para mówiąc o żółtym kolorze, ma na myśli ten sam żółty kolor, o którym myśli konsultant ślubny? Materiały ułatwiające zrozumienie i komunikację.

 

Co wyróżnia wesele organizowane przez konsultanta ślubnego? Dbałość o najmniejsze detale! Dziś publikuję reportaż ze szkolenia, ale przy reportażu z wesela, każdy najmniejszy detal będzie miał znaczenia.

Poznajemy narzędzia ułatwiające pracę konsultanta ślubnego,ponieważ życie należy sobie ułatwiać.

Wytyczne dla wedding plannerów: kiedy mówić, kiedy słuchać, ile informacji sprzedawać na pierwszym spotkaniu, czego nam nie wolno, itd.

Dziękuję Wam dziewczyny za fantastyczną atmosferę, uśmiechy, zaangażowanie i niezwykłą wolę walki w dążeniu do celu. Dziękuję za swobodę podczas reportażu ze szkolenia. Kamila, Dominika i Monika – trzymam za Was mocno kciuki.

Chętnych na szkolenie Konsultant Ślubny zapraszam do zapoznania się z programem i do zapisu na najbliższe szkolenie Konsultant Ślubny we Wrocławiuwww.AkademiaWeddingPlannera.pl

Asia, programista ślubu SENSAR
www.sensar.pl

Podobne wpisy