Konsultant Ślubny Opinie Akademia Wedding Plannera

Referencje ze szkolenia Konsultant Ślubny

referencje-ze-szkolenia-konsultant-slubny

Referencje ze szkolenia Konsultant Ślubny zbieram konsekwentnie od początku naszych szkoleń. Referencje ze szkolenia Konsultant Ślubny są dla mnie niezwykle ważne z dwóch powodów. Po pierwsze dają znakomity feedback z przeprowadzonego przeze mnie szkolenia. Po drugie są najlepszą rekomendacją dla Was. Jeżeli myślicie o skończeniu szkolenia konsultant ślubny, to zawsze sprawdzajcie referencje agencji ślubnej organizującej szkolenia i proście o telefon kontaktowy do absolwentów takiego kursu. Bezpośrednia rozmowa z uczestnikami szkolenia pozwoli Wam na wybór właściwego szkolenia konsultant ślubny.

A teraz zapraszam Was do przeczytania – oto referencje ze szkolenia konsultant ślubny, których udzielił mi Salim.

Salim to niezwykle utalentowany aktor, pisarz, człowiek o artystycznej duszy i niezwykłej wyobraźni. Na co dzień łączy życie i pracę we Wrocławiu i w Los Angeles.

Można mówić wiele mówić wiele o samym szkoleniu jak i o osobie prowadzącej kurs na konsultanta ślubnego. Inteligentna, charyzmatyczna, z wielkim poczuciem humoru i piękną osobowością. Zachwyca duszą artystyczną, którą potrafi dzielić się z innymi. Pani Joanna Kłosińska to kobieta z mocnym temperamentem i charakterem, kocha to co robi, a tym piękniejsze jest to, że potrafi tym wszystkim zarażać innych i motywować do działania.

Wyczerpująco przedstawiła i nauczała swoich kursantów za co jestem bardzo wdzięczny, ponieważ wiedzę, którą mi przekazała wystarczy na to, abym ze spokojem mógł podążać w branży ślubnej.

Czas spędzony na szkoleniu to czas magiczny, a Pani Joanna na długo zostanie w mojej pamięci i zawsze będzie kojarzona z malującym się uśmiechem na moich ustach. Dziękuje za możliwość poznania Pani Joanny jak również za ukazanie mi różnych pomysłów przydatnych w przyszłości.

Pozdrawiam ciepło, Salim

Pozostałe referencje ze szkolenia Konsultant Ślubny znajdziecie TUTAJ. Jeżeli chcecie osobiście porozmawiać z uczestnikami i poznać autorów, którzy dali referencje ze szkolenia Konsultant Ślubny, prowadzonego przez Akademię Wedding Plannera SENSAR, proszę napiszcie do mnie. Chętnie podam Wam kontakty do absolwentów szkoleń. Taka rozmowa nic nie kosztuje, a pozwoli Wam rozwiać wątpliwości.

 

Podobne wpisy