Konsultant Ślubny Opinie Akademia Wedding Plannera

Referencje z kursu konsultant ślubny

Referencje z kursu konsultant ślubny są dla mnie ogromnie ważne, ponieważ dają mi sygnał z czego absolwenci kursu dla wedding plannerów są zadowoleni, a co trzeba jeszcze bardziej rozwinąć i uszczegółowić. Program kursu bowiem cały czas dopracowuję i dodaję kolejne materiały, o które proszą kursanci:) A teraz głos oddaję Oli.

Szkolenie Konsultant Ślubny z Asią to ogromna dawka przydatnych, praktycznych informacji, poparta jej wieloletnim doświadczeniem.

Jeśli marzysz o byciu Wedding Plannerem, coś już wiesz, ale czujesz, że to za mało koniecznie wybierz się na ten kurs.

Profesjonalizm, świetne przygotowanie, obszerne materiały dodatkowe, dobra atmosfera spowoduje, że nie będziesz chciała, aby szkolenie skończyło się. Po dwóch dniach inspirujących rozmów, rozwijających zadań, ciekawych wykładów, zajęć w terenie czuję, że moja wiedza jest adekwatna, ba nawet lepsza od tej, którą zdobyłabym po zorganizowania kilkunastu wesel.

Jestem zarażona pozytywną energią i chęcią działania. Jednak to co najlepsze, a na pewno nie spotykane u innych szkoleniowców to pełne zaangażowanie Asi.
Przedłużyła szkolenie o ponad 3 godziny  (!!!), bo chciała mieć pewność, że wyjdziemy w 100% przygotowane do pracy jako Wedding Planner.

Jestem szalenie zadowolona i już wiem, że od dziś każde inne szkolenie będę porównywać z tym.

Ola

Referencje z kursu konsultant ślubny to to, na co zawsze czekam z niecierpliwością. Poza tym, że uwiarygadniają mnie jako trenera szkoleniowca, dają mi świetny feedback o tym jak szkolę i co mogę robić jeszcze lepiej, aby utrzymać poziom prowadzonych szkoleń na najwyższym poziomie. Inwestując bowiem w szkolenie kurs konsultant ślubny, chcecie wynieść ze szkolenia jak najwięcej:)

Dziękuję Olu za ciepłe słowa:)

Pozostałe referencje z kursu konsultant ślubny możecie obejrzeć TUTAJ.

Podobne wpisy