Panna Młoda Styl wesela

Plenerowy styl wesela

plenerowy styl wesela

Plenerowy styl wesela jest idealnym pomysłem dla świeżej, beztroskiej i eleganckiej romantyczki. Jeśli marzysz o otwartych przestrzeniach, kwiatach, ogrodzie, łąkach to jest to styl stworzony dla Ciebie. Styl plenerowy jest świeży, lekki i elegancki.

Miejsce ślubu wybierasz w plenerze, pięknie udekorowane: kapliczka przy miejscu weselnym lub namiot w plenerze.

Na miejsce przyjęcia weselnego idealnie nadają się parki i ogrody, znajdujące się przy zabytkowych miejscach lub restauracjach.

Kwiaty i dekoracje – mieczyki, słoneczniki, dalie, fuksje, orliki, róże ogrodowe, powoje, clematis, hiacynty, konwalie, tulipany, goździki, żonkile, gerbery, piwonie, hortensje, anemony, orliki, ozdobny czosnek, winorośl, rośliny zielone w doniczkach, mnóstwo świec, świeczników, płatków świeżych kwiatów. Użyjesz akcesoriów jak kryształki, wstążki, muszelki, aplikacje motyli, ptaków, piasek, świece solarne, akrylowe kwiatuszki. Dekoracje eleganckie ze świeżych roślin, jednakże bez zbędnego przepychu. Warto pomyśleć o druhnach w kolorowych sukienkach.

Kolory, które komponują się z tym stylem to kolory kwiatów w ogrodzie we wszystkich odcieniach: fuksja, róż, niebieski, turkusowy, zielony, pomarańczowy, brzoskwiniowy, piaskowy, żółty, biel. Odpadają „ciężkie” kolory i dodatki w kolorze złota.  Plener kojarzy się bowiem z kolorami grodu i natury.

Zaproszenia, które pasują są delikatne i eleganckie z dodatkami jak drobne wstążeczki, motylki, kwiatki, personalizowane emblematy, subtelne elementy dekoratorskie, botaniczne.

Plenerowy styl wesela oznacza, że jesteś tradycjonalistką, ceniącą sobie naturalne rozwiązania zarówno w stroju jak i w wyglądzie mieszkania. Dlatego stawiasz na przyrodę, prostotę, jakość, które podkreślą Twój styl.

Jeśli plenerowy styl wesela nie jest stworzony dla Ciebie i wolisz nieco inne klimaty, poznaj pozostałe style wesel wymienione przeze mnie i wybierz taki, w którym zakochasz się TUTAJ 

Stylizacja ślubów i wesel to mój konik. Chętnie poznam Twoją opinię na temat stylizacji wesela i na pewno odpowiem na Twój komentarz pod postem blogowym.

Jeżeli będzie mieć jakiekolwiek wątpliwości lub szukacie pomocy przy planowaniu ślubu i wesela zapraszamy do skorzystania z naszych pomysłów. Więcej informacji znajdziesz na stronie mojej agencji ślubnej Sensar.

 

Podobne wpisy