Panna Młoda

Londyńskie dekoracje z papieru

Londyńskie dekoracje z papieru – to było dla mnie pełne zaskoczenie! Świąteczno – noworoczne dekoracje, które urzekły nas na Oxford Street w Londynie. Przy okazji naszej wizyty w trakcie spotkania z Edytą i Jej Narzeczonym w cudownym Londynie, nie mogliśmy oprzeć się pokusie i zawitaliśmy na Oxford Street. To najbardziej ruchliwa ulica handlowa Europy – wygląda jak jeden wielki pasaż. Znajdują się tutaj setki sklepów, również najbardziej ekskluzywnych marek światowych.

I właśnie w sklepach najbardziej luksusowych marek zaskoczyły nas ekologiczne dekoracje wykonane ze śnieżnobiałego papieru. Pod sufitem wisiały ozdoby wykonane z papieru – balony i ptaki – cudo. Na ziemi w donicach stały drzewa żywej brzozy ozdobione białymi piórkami. Białe róże również zostały wykonane z papieru. Dlatego zaskoczyło nas takie ekologiczne podejście, ponieważ świeże kwiaty to coś, co według mnie nie ma alternatywy.

Było to dla nas pełne zaskoczenie. Według nas dekoracje okolicznościowe były przepięknie. A efekt końcowy oceńcie sami:)

 

Bardzo spodobał nam się pomysł ze „śnieżycą”. Znamy już patent jak wywołać taki efekt:)

Tradycyjna choinka przy wejściu do salonów z boską biżuterią, która jest marzeniem każdej dziewczyny 🙂

Więcej zdjęć znajdziecie w na mojej stronie w portfolio  oraz na FB na naszym fan page’u
http://www.facebook.com/Agencja.Slubna.Sensar

Joanna, wedding planner SENSAR

Podobne wpisy