Panna Młoda Styl wesela

Klasyczny styl wesela

klasyczny-styl-wesela

Klasyczny styl wesela jest idealnym pomysłem dla tradycjonalistki i romantyczki. Jeśli marzysz o królewskim ślubie jak z bajki, to również rozwiązanie dla Ciebie.

Styl klasyczny skłania się ku tradycji. Klasyczny styl wesela jest wyrafinowany i elegancki. Duży nacisk kładzie na jakość i całościową oprawę.

Miejsce ślubu w stylu klasycznym pasuje tradycyjne, ale dostojne i pięknie udekorowane: katedrę, kościół, kaplicę, świątynię, synagogę lub USC.

Na miejsce przyjęcia weselnego w stylu klasycznym idealnie nadają się zabytkowe wnętrza zamku lub pałacu albo elegancka sala bankietowa.

Kwiaty i dekoracje, które pasują do tego stylu to róże, piwonie, hortensje, lilie, goździki, gerbery, konwalie, frezje, stefanotis, dalie, eustomy, anemony, mnóstwo świec, eleganckich kandelabrów, świeczników, kryształów, sreber, płatków róż, dywan przed wejściem.
Można użyć akcesoriów jak perełki, kryształki, wstążki, broszki.
Dekoracje eleganckie i wytworne, jednakże bez zbędnego przepychu. Elegancję pokreślą wykończenia z tasiemek, kryształków i broszek.

Warto pomyśleć o druhnach, które ożywią wygląd orszaku.

Kolory, które komponują się klasycznym stylem wesela to bordo, róż, czerwone wino, biel, kość słoniowa, kremowy, złoto, nadające wyrafinowany charakter aranżacji wnętrza i przestrzeni.

Zaproszenia, które idealnie komponują się ze stylem klasycznym są eleganckie z delikatnymi dodatkami jak atłasowa wstążeczka, personalizowane emblematy, subtelne elementy dekoratorskie, kryształki, kryształowe broszki, niestandardowe kaligraficzne pismo.

Miejsce na sesję ślubną, która oddaje klimat klasyki to przykładowo bogato zdobione zabytkowe wnętrza rezydencji lub pałacu. Może to być również miejsce, z którym wiążecie wspólne wspomnienia, jak np. miejsce pierwszego wspólnego wyjazdu, pierwszej randki, miejsce sentymentalne dla Was. Miejsce sesji ślubnej powinno być miejscem, które powoduje napływ fali uczuć. W trakcie spotkania z profesjonalnym fotografem na pewno wybierzecie ciekawe miejsce sesji.

Preferujesz styl klasyczny. Jesteś tradycjonalistką, ceniącą sobie klasyczne i eleganckie rozwiązania zarówno w stroju jak i w wyglądzie mieszkania. Dlatego stawiasz na prostotę ale i jakość, która podkreśli Twój wysublimowany gust.

Pamiętajcie jednak, że style wesel opisane przez konsultantkę ślubną SENSAR to tylko wskazówka, która może posłużyć jako inspiracja i nie jest jakąkolwiek wyrocznią w planowaniu Waszego ślubu i wesela. Wszystkie podejmowane decyzje należą do Was. Jednakże jeżeli będzie mieć jakiekolwiek wątpliwości lub szukacie pomocy przy planowaniu ślubu i wesela zapraszamy do skorzystania z pomysłów Agencji Ślubnej SENSAR i zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Wstęp do cyklu o stylach wesel, przeczytacie we wpisie wprowadzającym do naszych wspólnych poszukiwań stylu wesela.

Asia, wedding planner SENSAR
Zapraszam do bezpośredniego kontaktu

Podobne wpisy