Realizacje SENSAR Wedding Planners

Romantyczna miłość istnieje, czyli ślub Marleny i Maćka

Romantyczna miłość istnieje. Zawsze w to wierzyłam i dlatego wybrałam zawód konsultantki ślubnej. Dzięki organizacji ślubów i wesel, mogę współuczestniczyć w całym procesie organizacyjnym, aby w dniu ślubu i wesela wzruszać się, mieć podczas przysięgi gęsią skórę i co rusz mówić WOW!

Romantyczna miłość Marleny i Maćka

Marlena i Maciek to Para, która ma w sobie tak ogromne pokłady miłości, ciepła i wzajemnego szacunku, że idealnie wpasowuje się w romantyczną miłość. To taka idealna miłość. Historia Ich miłości mogłaby posłużyć za scenariusz filmowy. Dlatego też zdjęcia, których autorem jest Marek Koprowski, idealnie oddają klimat i atmosferę ślubu i wesela. Proszę obejrzyjcie reportaż, a będziecie wiedzieli, co mam na myśli:)

Mądrzy w mowie i w piśmie mówią i piszą, że dobro przyciąga dobro. W rezultacie, Marlena i Maciek swoją otwartością, serdecznością i ciepłem przyciągnęli i wybrali takich samych wykonawców. Cudowna Para, przesympatyczna Rodzina i Przyjaciele i fantastyczni wykonawcy – wszyscy stworzyli atmosferę podczas ślubu i wesela, którą zapamiętam na zawsze. Dziękuję Marlenko i Maćku, że mogłam być częścią Waszego cudownego dnia ślubu i wesela. Romantyczna miłość istnieje – to zwrot, który już zawsze będzie kojarzył mi się z Wami!

Historia romantycznej miłości

A jak to się wszystko zaczęło? Marlena i Maciek mieszkają za granicą, ale wybrali się do Polski, aby znaleźć miejsce na organizację swojego wesela. Miejsce weselne wybrali szybko. Objechali trzy lokacje i od razu wybrali tą jedyną, w której zakochali się – Pałac Brunów. Na myśl o organizacji pozostałych elementów wesela ogarnęło Ich zniechęcenie. Dlatego postanowili zatrudnić konsultanta ślubnego. Następnie wykonali do mnie telefon, chcieli spotkać się od razu. W wyniku tej rozmowy pojechałam na spotkanie i… od razu polubiliśmy się i zadziałała chemia. Wiem, brzmi dziwnie, ale tak jest bardzo często w relacji konsultant ślubny – Młoda Para. Nasza pierwsza rozmowa trwała trzy i pół godziny. Co więcej, rozmawialiśmy, jakbyśmy znali się od kilku lat. Dzięki temu poznałam oczekiwania, wymagania oraz marzenia Marleny i Maćka i mogłam idealnie dopasować wszystkich wykonawców.

A jak wyglądał dzień ślubu i wesela?

Leniwe przygotowania w przesympatycznej atmosferze odbywały się w pałacowych apartamentach. Zgodnie z tradycją Panna Młoda i pan Młody przygotowywali się w osobnych apartamentach. Druhny Marleny i prosecco wprowadziły radosną atmosferę.

Nasze modlitwy o piękną pogodę zostały wysłuchane i ślub kościelny odbył się przy kaplicy w plenerze. Na szczęście nie musieliśmy wdrażać planu B, ponieważ jak to bywa z planem B – nie podobał nam się. Na miejscu ceremonii ślubnej czekali Goście, Maciek z drużbami i ksiądz. Zgodnie z tradycją spóźniona o minutę Marlena w asyście orszaku wyszła z pałacu i przeszła alejką na miejsce ślubu. W rezultacie, Maciek dopiero wtedy zobaczył Marlenkę. Podczas ceremonii trio harfowe zagrało ulubione utwory Marleny i Maćka.

Kto współpracował przy organizacji wesela?

Przyjęcie weselne odbyło się w Sali Balowej. Przy wyborze dekoracji kierowaliśmy się wytycznymi Marleny: „Ma być romantycznie i vintage. Kolory brudnego różu, kremu, moreli. Elementy drewna i skrzynek, które przełamią elegancję miejsca.” Dlatego też Małgosia z Decorum z cudownymi dekoracjami i Viola z Fiolinea z pięknymi zaproszeniami stanęły na wysokości zadania, a Marlena piszczała z zachwytu 🙂

Ponadto, na parkiecie szaleliśmy przy muzyce zespołu After Six. Były momenty wzruszenia, podziękowania, listy, film, jednym słowem wzruszające i bardzo emocjonalne przyjęcie weselne.

Relację filmową wykonały niezastąpione chłopaki z White Story .

Kompleksową organizacją ślubu i wesela zajęłam się ja, czyli Asia z Agencji Ślubnej SENSAR, a przy koordynacji wesela pomagała mi niezastąpiona Ola:)

Dodatkowo, piękne chwile uwiecznił Marek Koprowski. Nie dość, że świetny fotograf, to jeszcze przesympatyczny, dowcipny i ciepły człowiek z równie fantastyczną żoną Anią. Z nim nie będziecie mieć smutnych min na zdjęciach:)

Reportaż z romantycznej sesji poślubnej możecie obejrzeć na blogu TUTAJ.

 

Widok na pałac i tabliczkę powitalną

Kwietne dekoracje weselne

Najpiękniejszy polski ślub (4)

Najpiękniejszy polski ślub (6)

Widok na stoły ustawione w sali weselnej

Najpiękniejszy polski ślub (7)

Najpiękniejszy polski ślub (9)

Suknia ślubna Marleny - panny młodej

Buty panny młodej

Druhny pomagają pannie młodej ubrać suknię

Najpiękniejszy polski ślub (23)

Bukiety druhen i panny młodej

Obrączki pary młodej

Najpiękniejszy polski ślub (29)
Panna młoda w sukni ślubnej i welonie
Najpiękniejszy polski ślub (36)
Najpiękniejszy polski ślub (38)
Najpiękniejszy polski ślub (40)
Najpiękniejszy polski ślub (48)
Marlena, panna młoda, prowadzona do ołtarza
Para młoda trzymająca się za ręce
Najpiękniejszy polski ślub (57)
Ślub w plenerze - widok na gości, tereny zielone i budynek
Najpiękniejszy polski ślub (62)
Romantyczna miłość istnieje - czułe gesty Marleny i Maćka
Najpiękniejszy polski ślub (66)
Najpiękniejszy polski ślub (67)
Najpiękniejszy polski ślub (72)
Najpiękniejszy polski ślub (74)
Najpiękniejszy polski ślub (76)
Najpiękniejszy polski ślub (77)
Najpiękniejszy polski ślub (79)
Najpiękniejszy polski ślub (81)
Najpiękniejszy polski ślub (88)
Najpiękniejszy polski ślub (89)
Najpiękniejszy polski ślub (93)
Najpiękniejszy polski ślub (98)
Najpiękniejszy polski ślub (99)
Najpiękniejszy polski ślub (100)
Najpiękniejszy polski ślub (101)
Najpiękniejszy polski ślub (106)
Najpiękniejszy polski ślub (108)

TF5A3447
Najpiękniejszy polski ślub (114)
Najpiękniejszy polski ślub (120)
Najpiękniejszy polski ślub (123)
Najpiękniejszy polski ślub (127)
Najpiękniejszy polski ślub (128)
Najpiękniejszy polski ślub (134)
Najpiękniejszy polski ślub (137)

Plener ślubny to bajka pod tytułem romantyczna miłość i to temat na całkiem odrębny wpis, który pojawi się w weekend. Ja mam ciary oglądając zdjęcia z pleneru. Wy też będziecie je mieć:)

Najpiękniejszy polski ślub (1)

Podobne wpisy