Realizacje SENSAR Wedding Planners

American dream i wesele 4 lipca

American dream – Julia i Damian to Para, która od początku wiedziała czego chce i jasno przedstawiła mi wizję swojego wymarzonego wesela. Przy organizacji wesela ster przejęła Julia. Perfekcyjna, serdeczna, ciepła i bardzo konkretna kobieta. Uwielbiałam z Nią pracować. Damian z kolei to idealny przyszły mąż, który pozwolił puścić wodze fantazji i zrealizować wesele marzeń Julii. Dziękuję Ci za to Damian:):):)

Julię i Damiana fascynuje Ameryka i wszystko co jest z nią związane. Tak więc na początek ślub i wesele odbyło się 4 lipca w Dzień Niepodległości. Nie mogło być inaczej – American dream musiał trwać!

Piękna i nowoczesna sala, w bieli i szarościach pięknie zagrała nam w dekoracjach, które miały być biało niebieskie. Wszystkie dodatki musiały grać idealnie. Było więc żmudne zamawianie próbek i zgrywanie, dopasowywanie kolorów. Przez cały okres przygotowań przyświecała nam koncepcja wesela w amerykańskim stylu. Były więc napisy i girlandy w języku angielskim, dekoracje ze świeżych kwiatów, pompony własnoręcznie wykonane przez Pannę Młodą, fantastyczny DJ, rewelacyjna barmanka serwująca drinki z całego Świata, pyszne menu i jedni z najlepszych fotografów. Całość aranżacji podkreślało niesamowite i nowoczesne oświetlenie sali i parkietu. Przy okazji muszę podziękować fantastycznym Gościom, a zwłaszcza Przyjaciołom Pary, którzy co rusz zaskakiwali nas swoimi pomysłami;) Byliście fantastyczni!

Z ciekawostek mogę Wam zdradzić, że Julia i Damian są fanami radia Eska i uwielbiają Jankesa. Marzeniem Pary było, aby Jankes zagrał specjalnie dla Nich na przyjęciu weselnym. Trwały negocjacje z menedżerem Jankesa, ale niestety Dziennikarz na dzień wesela miał zabukowany dużo wcześniej występ. Bardzo żałowaliśmy, ale nie wszystko można mieć w życiu:)  Najważniejsze, że zabawa udała się perfekcyjnie.

Najważniejszą piosenką, która była jednocześnie utworem na pierwszy taniec był utwór z filmu Zmierz pt. „A Thousand Years” w wykonaniu Christiny Perri. 

Zapraszam do oglądnięcia filmu ze ślubu i wesela Julii i Damiana TUTAJ:)

american-dream-wesele-4-lipca-2
american-dream-wesele-4-lipca-3
american-dream-wesele-4-lipca-4
american-dream-wesele-4-lipca-5
american-dream-wesele-4-lipca-6
american-dream-wesele-4-lipca-7
american-dream-wesele-4-lipca-8
american-dream-wesele-4-lipca-9
american-dream-wesele-4-lipca-10
american-dream-wesele-4-lipca-11
american-dream-wesele-4-lipca-12
american-dream-wesele-4-lipca-13
american-dream-wesele-4-lipca-14
american-dream-wesele-4-lipca-15
american-dream-wesele-4-lipca-16
american-dream-wesele-4-lipca-17
american-dream-wesele-4-lipca-18
american-dream-wesele-4-lipca-19

Fot. BTW

Podobne wpisy