Realizacje SENSAR Wedding Planners

Polsko francuskie wesele Edyty i Juliena

Polsko francuskie wesele Edyty i Juliena odbyło się w Beskidach. Cudowni właściciele, super menedżerka Magda i doskonała florystka Kasia sprawili, że z przyjemnością zorganizuję w tym miejscu kolejne wesele.
Pełęn reportaż z polsko francuskiego wesela w wykonaniu Piotrka Wójcika. A takie widoki mogliśmy podziwiać przez cały nasz kilkudniowy pobyt, ponieważ imprezy trwały 4 dni.

Wszyscy Goście byli zachwyceni miejscem i polską gościnnością. Wielu z Gości zapamiętamy na zawsze, m.in. niesamowitą Marinę, której energia i życiowe porady „jak żyć” na zawsze pozostaną w mojej pamięci:) Radość i pozytywne nastawienie przyjaciół Młodej Pary było niesamowite i dlatego kocham polsko francuskie wesela i międzynarodowe wesela. Są inne od naszych, na luzie, niespieszne, bez zbędnej spiny.

Wejście Młodej Pary i za chwilę zaczynamy polsko francuskie wesele.

Zgodnie z tradycją fantastyczne przemowy i krótka prośba Juliena do Drużby o przemilczenie szczegółów wieczoru kawalerskiego;) W polskich weselach bardzo brakuje mi takich przemów. To chwila, gdy wszyscy zatrzymują się na chwilę refleksji. Coś cudownego.

Drużba, który przez całę wesele dzierżył pamiątkową góralską ciupagę. Jego zadaniem było pilnować ciupagi i nie oddać jej nikomu we władanie. Było to męskie, góralskie zadanie, któremu sprostał, aczkolwiek ciupaga nieco ucierpiała w bojach …

No i mamy Nową Młodą Parę i na międzynarodowym weselu i w prawdziwym życiu!
Atrakcją, która zrobiła furorę była fotobudka. Istne szaleństwo!

Nie mogło oczywiście zabraknąć pięknego i smacznego tortu weselnego z polskimi owocami leśnymi i z białą czekoladą.

Zabawa trwała do białego rana i nikt nie chciał skończyć przyjęcia:)

W trakcie przyjęcia odbyły się również zaręczyny Przyjaciół Edyty i Juliena. Gratulujemy Wam Kochani! Dla wszystkich to było totalne zaskoczenie, dlatego tym bardziej trzymamy kciuki za Narzeczonych.

To było jedno z najbardziej niezwykłych, pełnych pozytywnych emocji wesel. to polsko francuskie wesele będziemy je jeszcze długo wspominać. Wszystkiego co w życiu najlepsze dla Edyty u Juliena od Joaśki, Kasi i Andrzeja:)

Joanna, wedding planner SENSAR

Zapraszam na pozostałe części reportażu z tego cudownego ślubu i wesela:
cz.1, przygotowania
cz.2, międzynarodowy ślub

Podobne wpisy