Realizacje SENSAR Wedding Planners

Eleganckie wesele w pałacu Asi i Rafała

Eleganckie wesele w pałacu odbyło się na Dolnym Śląsku. Plenerowy ślub cywilny, w otoczeniu najbliższych, odbył się w przypałacowym parku, pod ogromnym platanem. Ślub był niezwykle wzruszający. Podziękowania dla tych cudownych Urzędników, którzy są Ludźmi (celowo napisałam z dużych liter) i którzy kochają Młode Pary i swoją pracę 🙂

Jako kolory przewodnie Para wybrała biel i zieleń, z szarymi dodatkami. Szare nakładki na obrusy, szarfy i wstążki w elementach dekoracyjnych to było to, co stworzyło fajny klimat. Uwielbiam kolorowe obrusy. Mam nadzieje, że będzie to największy hit i trend w kolejnych latach.

Szarfy na krzesła przewiązałyśmy. Nie zrobiłyśmy kokard, ponieważ luźno zwisające szarfy są bardziej eleganckie. Kokardy z szarf na krzesła jak dla mnie są bardzo dziewczęce. Przy eleganckiej stylizacji uciekamy do przekwiązania szarf.

Stoły ozdobiły bukiety z białych tulipanów. Jako przełamanie chłodnej kolorystyki, zastosowaliśmy ulubione przez Joasię Hypericum. Zobaczcie sami na zdjęciach z przygotowań, co mogą zdziałać kolorowe nakładki lub obrusy:)

Niespodzianką od Rodziców i atrakcją dla Młodej Pary i dla Gości był spektakl tancerzy ognia – fire show z Grupy Yoma Art. Ognisty pokaz rozpalił emocje i wszyscy wrócili na parkiet ze zdwojoną energią. Po pokazie zaczęły się ogniste tańce na parkiecie !

Eleganckie wesele w pałacu Joasi i Rafała zapamiętam z jeszcze jednego powodu. Joasia miała przygotowane trzy wiązanki ślubne do wyboru na swój ślub. Ostatecznie Joasia wybrała bukiet ślubny z Hipericum, ale do wyboru były jeszcze wiązanki ślubne z tulipanów i z frezji. Ostatecznie wszystkie trzy bukiety ślubne znalazły się na stole prezydialnym, przy którym siedziała Joasia z Rafałem oraz Ich Świadkowie:) Fajnie mieć możliwość wyboru.

 

wedding-white-and-grey_www-sensar-pl-4

wedding-white-and-grey_www-sensar-pl-5

wedding-white-and-grey_www-sensar-pl-6

wedding-white-and-grey_www-sensar-pl-7

wedding-white-and-grey_www-sensar-pl-8

wedding-white-and-grey_www-sensar-pl-9

wedding-white-and-grey_www-sensar-pl-10

wedding-white-and-grey_www-sensar-pl-11

wedding-white-and-grey_www-sensar-pl-13

wedding-white-and-grey_www-sensar-pl-14

wedding-white-and-grey_www-sensar-pl-15

wedding-white-and-grey_www-sensar-pl-16

wedding-white-and-grey_www-sensar-pl-17

wedding-white-and-grey_www-sensar-pl-18

wedding-white-and-grey_www-sensar-pl-19

wedding-white-and-grey_www-sensar-pl-20

wedding-white-and-grey_www-sensar-pl-26

wedding-white-and-grey_www-sensar-pl-29

wedding-white-and-grey_www-sensar-pl-30

wedding-white-and-grey_www-sensar-pl-31

Konsultant ślubny wszystko musi sprawdzić i poprawić …

wedding-white-and-grey_www-sensar-pl-22

Florystyka: Kasia i Kinga z Bellavida
Za zdjęcia dziękujemy niezawodnemu Tomkowi Niziołek

Asia, konsultant ślubny SENSAR

Podobne wpisy