Realizacje SENSAR Wedding Planners

Ślub i wesele w piątek trzynastego

Ślub i wesele w piątek trzynastego? Kolory przewodnie biel i czerń z żółtymi akcentami? Kalie w bukiecie ślubnym Panny Młodej i w dekoracjach? Ulewny deszcz i czarny kot witający Młodą Parę? To było możliwe tylko z Justyną i Jakubem:) Nietuzinkową Parą, która uwielbia łamać schematy i stereotypy.
Przy okazji gratuluję narodzin pięknej Julki – tak, tak – Julka urodziła się również „trzynastego”! Jest przesłodka i cudna:)

     
Dzięki ogromnemu uporowi i determinacji udało nam się namówić Urzędniczkę na wyjście poza USC i na organizację ślubu w przypałacowym parku. Na początku nie było ani miło, ani łatwo. Ale uparty charakter i pełna mobilizacja dały efekt i spełnienie marzeń. Ślub cywilny w plenerze odbył się przy miejscu weselnym:) A były to czasy, gdy organizacja ślubu cywilnego w plenerze nie była taka oczywista:) Justyna i Jakub sami napisali przysięgę małżeńską, którą złożyli sobie w obecności Gości:)
Dekoracja sali była nie lada wyzwaniem. Z Małgosią z Decorum musiałyśmy połączyć nowoczesny charakter aranżacji florystycznych i dekoracji z zabytkowym klimatem pałacu. Viola z „Fiolinela” musiała dopasować się z papeterią do naszej koncepcji dekoracji. Młoda Para była zachwycona:) Bukiet ślubny obowiązkowo z trzech żółtych kalii (Cantedeskia), przewiązanych czarną wstążką.


Na ślubie i weselu w piątek trzynastego wszystko było nietypowe, więc i tort nie mógł być tradycyjny. Pyszny tort w formie ciast bankietówek. Każdy kawałek przybrany został żółtą czekoladą, a stelaż ozdobiony żółtą i czarną wstążką.

Sesja ślubna nietypowo, ponieważ na różowym tle. Ale nie ma się co dziwić. Justyna i Jakub to bardzo oryginalna i nietypowa Para Młoda:)

Fot. Nietuzinkowo.com

 

 

 

Joanna, wedding planner SENSAR

Podobne wpisy