Style wesel

Nowoczesny styl wesela

nowoczesny-styl-wesela

Nowoczesny styl wesela jest idealnym pomysłem dla nowoczesnej kobiety, śmiało kroczącej przez życie. Twój styl podkreśla nowoczesne rozwiązania, z których czerpiesz w swoim codziennym życiu. Nie boisz się nowości i przełamywania stereotypów. Styl nowoczesny jest świeży, indywidualny. Charakteryzuje go prostota i minimalizm.

Miejsce ślubu: pasuje nowoczesne, elegancko udekorowane: nowoczesny kościół, kaplica, świątynia, synagoga, USC lub plener.

Jeśli wybierzesz nowoczesny styl wesela, to na miejsce przyjęcia weselnego idealnie nadają się industrialne wnętrza, lofty, modne restauracje, tarasy restauracji z panoramą miasta.

Nowoczesny styl wesela to ciekawe i oryginalne kwiaty oraz dekoracje – tulipany, storczyki, orchidee, protea, strelicje, anturium, kalie, ozdobne liście, magnolie, sukulenty. Spersonalizowane dodatki, jak pudełeczka na upominki dla gości, biały dywan, winietki. Użyjesz dodatków wykonanych ze szkła, metalu, kolorowych drucików ozdobnych. Wykorzystasz w dekoracjach geometryczne linie. Dekoracje eleganckie i nowoczesne, minimalistyczne bez zbędnego przepychu. Wszystkie szczegóły ślubu powinny pasować do współczesnej wrażliwości. W nowoczesnym stylu jednym z ważniejszych elementów dekoratorskich tworzących klimat jest odpowiednio dobrane światło, które pozwoli wyeksponować wybrane fragmenty miejsca przyjęcia weselnego. Dobrze dobrane kolory oświetlenia technicznego w kolorze fioletowym, zielonym lub innym odpowiednio dobranym do wnętrza i jego stylu pozwolą stworzyć ciepła i przyjazną atmosferę w każdym wnętrzu. Warto pomyśleć o druhnach w sukienkach, w żywym kolorze, które ożywią wygląd orszaku. Żywy kolor warto wpleść w niewielkie i proste szczegóły wesela.

Kolory, które komponują się z nowoczesnym stylem to błękit, limonkowa zieleń, brązowy, srebrny, odcienie fioletu i purpury, granat, nadające nowoczesny charakter. Ciekawe kombinacje kolorów to błękit i czekoladowy brąz, fiolet i srebro, czekoladowy brąz i róż.

Zaproszenia proponujemy indywidualnie projektowane przez designera, proste i eleganckie lub z dodatkami jak spersonalizowane emblematy, designerskie elementy dekoratorskie.

Miejsce na sesję ślubną, to przykładowo galeria sztuki, kluby, intrygujące wnętrza loftów. Świetnie wyglądają tutaj biało-czarne fotografie, które wróciły obecnie do łask. Może to być również miejsce, z którym wiążecie wspólne wspomnienia, jak np. miejsce pierwszego wspólnego wyjazdu, pierwszej randki, miejsce sentymentalne dla Was. Miejsce sesji ślubnej powinno być miejscem, które powoduje napływ fali uczuć. W trakcie spotkania z profesjonalnym fotografem na pewno ustalicie takie miejsce sesji.

Jesteś nowoczesną osobą z indywidualnym charakterem, ceniącą sobie nowe trendy i rozwiązania zarówno w stroju jak i w wyglądzie mieszkania. Dlatego stawiasz na design i jakość, który podkreśli Twój wyjątkowo indywidualny gust. Dobrze będą pasować geometryczne kształty i modne kolory, z uwzględnieniem prostoty i efektownej nowoczesności.

Style wesel opisane przez konsultantkę ślubną SENSAR to tylko wskazówka, która może posłużyć jako inspiracja i nie jest jakąkolwiek wyrocznią w planowaniu Waszego ślubu i wesela. Wszystkie podejmowane decyzje należą wyłącznie do Ciebie. Jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości lub szukasz pomocy przy planowaniu ślubu i wesela zapraszam do skorzystania z pomysłów Agencji Ślubnej SENSAR i do bezpośredniego kontaktu.

Jeżeli nie wiesz jeszcze, który styl ślubu i wesela masz wybrać dla siebie, przeczytaj o pozostałych stylach wesel, które proponuję TUTAJ.

Asia, wedding planner SENSAR
Zapraszam do bezpośredniego kontaktu

Fot. Photo by Scott Webb on Unsplash

Podobne wpisy