Panna Młoda Styl wesela

Nowoczesny styl wesela

nowoczesny-styl-wesela

Nowoczesny styl wesela jest idealnym pomysłem dla nowoczesnej kobiety, śmiało kroczącej przez życie. Twój styl podkreśla nowoczesne rozwiązania, z których czerpiesz w swoim codziennym życiu. Nie boisz się nowości i przełamywania stereotypów. Styl nowoczesny jest świeży, indywidualny. Charakteryzuje go prostota i minimalizm.

Miejsce ślubu: pasuje nowoczesne, elegancko udekorowane. Może to być nowoczesny kościół, kaplica, świątynia, synagoga, USC lub plener.

Jakie miejsce wybrać na nowoczesne wesele? Jeśli wybierzesz nowoczesny styl wesela, to na miejsce przyjęcia weselnego idealnie nadają się:
– industrialne wnętrza,
-lofty,
-modne restauracje,
– tarasy restauracji z panoramą miasta.

Nowoczesny styl wesela wymusza ciekawe i oryginalne kwiaty oraz dekoracje. Możesz wybrać tulipany, storczyki, orchidee, protea, strelicje, anturium, kalie, ozdobne liście, magnolie, sukulenty. Spersonalizowane dodatki, jak pudełeczka na upominki dla gości, biały dywan, winietki. Użyjesz dodatków wykonanych ze szkła, metalu, kolorowych drucików ozdobnych. Wykorzystasz w dekoracjach geometryczne linie. Dekoracje eleganckie i nowoczesne, minimalistyczne bez zbędnego przepychu. Wszystkie szczegóły ślubu powinny pasować do współczesnej wrażliwości. W nowoczesnym stylu jednym z ważniejszych elementów dekoratorskich tworzących klimat jest odpowiednio dobrane światło, które pozwoli wyeksponować wybrane fragmenty miejsca przyjęcia weselnego. Dobrze dobrane kolory oświetlenia technicznego w kolorze fioletowym, zielonym lub innym odpowiednio dobranym do wnętrza i jego stylu pozwolą stworzyć ciepła i przyjazną atmosferę w każdym wnętrzu. Warto pomyśleć o druhnach w sukienkach, w żywym kolorze, które ożywią wygląd orszaku. Żywy kolor warto wpleść w niewielkie i proste szczegóły wesela.

Kolory, które komponują się z nowoczesnym stylem to błękit, limonkowa zieleń, brązowy, srebrny, odcienie fioletu i purpury, granat. Ciekawe kombinacje kolorów to błękit i czekoladowy brąz, fiolet i srebro, czekoladowy brąz i róż.

Zaproszenia proponujemy indywidualnie projektowane przez designera, proste i eleganckie lub z dodatkami, np. designerskie elementy dekoratorskie.

Jak wybrać miejsce na nowoczesną sesję poślubną? Możesz wybrać przykładowo spośród:
– galeria sztuki,
– kluby,
– intrygujące wnętrza loftów.
Świetnie wyglądają tutaj biało-czarne fotografie, które wróciły obecnie do łask. Może to być również miejsce, z którym wiążecie wspólne wspomnienia, jak np. miejsce pierwszego wspólnego wyjazdu, pierwszej randki, miejsce sentymentalne dla Was. Miejsce sesji ślubnej powinno być miejscem, które powoduje napływ fali uczuć. W trakcie spotkania z profesjonalnym fotografem na pewno ustalicie takie miejsce sesji.

Jesteś nowoczesną osobą z indywidualnym charakterem, ceniącą sobie nowe trendy i rozwiązania zarówno w stroju jak i w wyglądzie mieszkania. Dlatego stawiasz na design i jakość, który podkreśli Twój wyjątkowo indywidualny gust. Dobrze będą pasować geometryczne kształty i modne kolory, z uwzględnieniem prostoty i efektownej nowoczesności.

Style wesel opisane przez konsultantkę ślubną SENSAR to tylko wskazówka, która może posłużyć jako inspiracja i nie jest jakąkolwiek wyrocznią w planowaniu Waszego ślubu i wesela. Wszystkie podejmowane decyzje należą wyłącznie do Ciebie. Jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości lub szukasz pomocy przy planowaniu ślubu i wesela zapraszam do skorzystania z pomysłów Agencji Ślubnej SENSAR.

Jeżeli nie wiesz jeszcze, który styl ślubu i wesela masz wybrać dla siebie, przeczytaj o pozostałych stylach wesel, które proponuję TUTAJ.

Asia, wedding planner SENSAR
Zapraszam do bezpośredniego kontaktu

Fot. Photo by Scott Webb on Unsplash

Podobne wpisy