Referencje Młodych Par

Perfekcyjny organizator wesel

Perfekcyjny organizator wesel – kto? To Agencja Ślubna SENSAR dała się poznać jako perfekcyjny organizator wesel. Wszystko zorganizowali sprawnie i terminowo. Bardzo podobał nam się spokój konsultantki ślubnej Joasi, która ze stoickim spokojem opanowywała moje burze i histerie:)

Uważamy, że pogoda ducha i klasa pani Joasi bardzo pomaga w pracy, zwłaszcza że nasi goście byli z różnych stron Polski.  A nasza konsultantka ślubna potrafiła z każdym z naszych gości porozmawiać, pośmiać się z nim, pokierować. Z tego co dowiedzieliśmy się już po weselu od naszych gości – załatwiała im fryzjera, makijażystkę i  kwiaty do hotelu, choć to nie leżało w jej zakresie prac.

Dziękuję również za cierpliwość przy naszych podróżach w poszukiwaniu wymarzonej sukni ślubnej i wyrozumiałość za męczarnie przy wyborze papeterii ślubnej.

Jeśli chodzi o wykonawców to zarówno zespół, fotograf, florystyka, dekoratorzy byli profesjonalistami z najwyższej półki. Goście nie chcieli wypuścić zespołu do domu! Szkoda, że ten dzień tak szybko minął.

Gorąco  polecam usługi firmy SENSAR wszystkim, którzy planują swój ślub. Z nimi Wasz Ślub będzie niezapomnianym przeżyciem.

Agencja Ślubna SENSAR to perfekcyjny organizator wesel.

Dorota i Maciej

Podobne wpisy