Referencje Młodych Par

Referencje od Młodej Pary Basi i Marcina

wesele pilota

Referencje od Młodej Pary to niezwykle ważny element, wieńczący moją pracę przy organizacji ślubu i wesela. Dlatego zawsze chętnie dzielę się referencjami, które dostaję od moich Par. Dziękuję Pani Basiu i Panie Marcinie za miłe słowa i za pamięć:) Cytuję list, który dostałam wraz z upominkiem. Oto referencje od Młodej Pary:

Realizacja naszego ślubu i wesela była dla nas z kilku względów nie lada wyzwaniem. Nie mieszkamy w Polsce, nie dysponujemy 2-miesięcznym urlopem i mamy dla siebie tylko weekendy, których nie chcieliśmy spędzać przed komputerem lub na rozmowach telefonicznych z podwykonawcami. Od samego początku wiedzieliśmy, że będziemy potrzebować pomocy profesjonalnej agencji ślubnej, która wesprze nas w kompleksowej organizacji ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego. Zdecydowaliśmy się na firmę SENSAR, co później okazało się zdecydowanie trafnym wyborem.

W okresie przygotowań główną drogą komunikacji były maile, skype i telefon. Tą drogą nie jest łatwo zdobyć sobie sympatię i zaufanie zleceniodawcy. Pani Joannie Kłosińskiej się to jednak udało. Ujęła nas swoim profesjonalizmem, zaangażowaniem, przedsiębiorczością i uczciwością. Udzieliliśmy jej pełnomocnictwa w reprezentowaniu nas w kontaktach z podwykonawcami, z której to roli wywiązała się doskonale.

Elegancka restauracja w przytulnym hotelu, znakomity zespół, wyśmienite menu, sprawna obsługa, profesjonalni fotografowie oraz dokonująca cudów fryzjerka i wizażystka to tylko niektóre z komponentów poleconych przez Panią Joannę, które sprawiły, że ten najważniejszy dzień w naszym wspólnym życiu był również tym najpiękniejszym. Do tej pory słyszymy od naszych Gości, że przyjęcie weselne udało się rewelacyjnie i że podnieśliśmy poprzeczkę dla innych wesel.

Miło jest słyszeć takie słowa i właśnie za to pragniemy Ci podziękować Joasiu. Z całego serca życzymy Ci wszystkiego najlepszego w rozwoju Twojej firmy i jeszcze wielu wielu zadowolonych klientów.

Serdecznie pozdrawiamy,
Basia i Marcin

Dziękuję za referncje od Młodej Pary:)
Fot. Dorota i Piotr – www.pozytyfka.com

Podobne wpisy