Referencje Młodych Par

Cudowne referencje od Edyty i Juliena

Cudowne referencje od mojej fantastycznej Młodej Pary – Edyty i Juliena.

Droga Joanno @ Sensar

Troszkę minęło czasu od dnia naszego ślubu, ale nie zapomnieliśmy o Tobie i pragniemy serdecznie Ci podziękować za wszystko co dla nas zrobiłaś. Praca z Tobą to była czysta przyjemność, pełen profesjonalizm i przy tym radość i satysfakcja.

fot. Piotr Wójcik – www.umbrellastudio.co.uk

Pomimo odległości jaka nas dzieliła i utrudnionego kontaktu Ty zawsze znalazłaś dla nas czas i sprawiłaś, że mieliśmy uczucie, jakbyśmy byli dla Ciebie jedynymi klientami.

Od pierwszej chwili wiedzieliśmy, że przygotowanie najważniejszego dnia w naszym życiu zleciliśmy właściwej osobie. Wszystko od wyboru miejsca, hotelu po kościół, zaproszenia, fryzjera, transport dla gości, fotografa, video, DJ-a, tort, itd. (nie będziemy wszystkiego wymieniać bo było tego sporo!) nie tylko spełniły nasze oczekiwania, ale byliśmy pod wrażeniem gustu i w pełni zadowoleni.

Wspominając nasz weselny weekend nie możemy wyobrazić sobie ani jednego dnia, a było ich aż 4, bez Twojej koordynacji i trzymania ręki na pulsie! Nie tylko mogliśmy się zrelaksować i wyłącznie myśleć o sobie, ale wiedzą że Ty zajęłaś się wszystkim i wszystkimi odciążyło nas niezmiernie! Nawet fotograf zwrócił nam uwagę, że rzadko widzi tak zrelaksowane pary w dniu ślubu, a wszystko to było dzięki Tobie!:)

Każda młoda para pragnie, aby ich dzień ślubu był idealny. Nasz właśnie taki był, a wszystko dzięki Tobie i Twojej pomocy.

Przepraszamy, jeżeli czasami byliśmy nieznośni i wymagający. Jesteś wspaniałą osobą i profesjonalistką, bo wypełniłaś każdy nasz grymas z uśmiechem na twarzy. Nigdy nie zapomnimy tego co dla nas zrobiłaś i za wszystko dziękujemy Ci z całego serca!

Jesteś wspaniała i najlepszą wedding plannerką na świecie!

Pozdrawiamy i dziękujemy
Edyta i Julien

Kochani Moi – dziękuję za cudowne referencje 🙂 

Reportaż z wesela Edytki i Juliena możecie obejrzeć TUTAJ

Podobne wpisy