Referencje Młodych Par

Referencje z Irlandii od Anety i Alana

polsko-irlandzkie-wesele

Referencje z Irlandii od Anety i Alana dostałam kilka dni temu. Jak zwykle w takich momentach ciepło robi mi się na sercu i wspominam ślub i wesele:) A oto i słowa od Anety i Alana.

Gorąco polecamy Agencję Ślubną SENSAR !!! Niebywały profesjonalizm, skuteczność oraz perfekcja w działaniu – to cechy, które zdecydowanie wyróżniają tę Agencję.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Asią – koordynatorką ślubną oraz właścicielką marki Sensar. Śmiało możemy stwierdzić, że przygotowania, ceremonia ślubna oraz przyjęcie weselne przebiegły w cudownej atmosferze i były dopięte na ostatni guzik.

Asia jest bardzo otwarta i ciepła. Już na pierwszym spotkaniu potrafi wprowadzić luźny i pozytywny klimat. Dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu umie doskonale trafić w gusta klienta, a przy tym posiada wielką skarbnicę pomysłów:) Jej doskonałe wyczucie smaku sprawia, że cała oprawa wielkiego dnia nabiera unikalnego stylu. Potrafi świetnie pogodzić kultywowanie polskich tradycji z nowymi trendami.

Zapraszamy wszystkie młode pary, które szukają wsparcia przy organizacji swojego wielkiego dnia do zaufania Asi i powierzeni się w jej ręce.

Gorąco pozdrawiamy  Aneta & Alan

P.S. Serdecznie pozdrawiamy również Małgosię – przesympatyczna i potrafiąca sprostać każdemu zadaniu koordynatorka ślubna, która wprost zaraża swoim pozytywnym podejściem do świata:)

Reportaz ze ślubu Anety i Alana obejrzycie TUTAJ

Podobne wpisy