Referencje Młodych Par

Polsko niemieckie wesele i referencje od Anette i Andreasa

Polsko niemieckie wesele i referencje od Anette i Andreasa. Największym plusem zawodu wedding plannera jest fakt, że na swojej drodze spotykam cudownych i serdecznych ludzi. To cudowne uczucie dawać z siebie wszystko i w zamian otrzymywać pozytywną energię! Anette, Andy dziękuję, że mogłam być z Wami w dniu ślubu i wesela:) Wasze polsko niemieckie wesele było niezwykłe, ciepłe i bardzo rodzinne:)

Bardzo profesjonalnie! Byłam tak szczęśliwa, że miałam Joasię. Jak się ma taki problem jak my, że rodzina, przyjaciele i my sami jesteśmy już od 25 lat za granicą i jesteśmy rozrzuceni po całym świecie… to trzeba komuś zaufać. I Joasia była fantastyczna.

Mogłam jako Panna Młoda powiedzieć, że byłam gościem na własnym weselu! Mogłam rozkoszować się własnym weselem bez stresu i tylko własnym szczęściem … i bawić się do nocy!

Dzięki Joasiu, że wytrzymałaś cały stres, emocje i moją rodzinkę;)

Anette & Andreas
Sehr professionell. Wir waren sehr froh Joanna zu haben. Wie viele heutzutage sind wir schon lange aus Polen weg und unsere Familien und Freunde sind weit verstreut.

Da muss man sich auf jemanden verlassen können, der die eigenen Bedürfnisse versteht und so auch umsetzt.

Ich kann mit Fug und Recht behaupten, Gast auf der eigenen Hochzeit gewesen zu sein und ich konnte es genießen und zelebrieren und tanzen bis in den Morgengrauen!

Danke Joanna das du mich ertragen hast und den Stress vor mir zurück gehalten hast und meine Familie ausgehalten hast!:*


Anette und Andreas

Jeżeli chcesz przeczytać więcej listów referencyjnych od Młodych Par, którym miałam przyjeność zorganizować śluby i wesela, proszę zajrzyjcie na bloga Weddings in Poland.

Fot. Sonia Kumidaj

Podobne wpisy