Panna Młoda Styl wesela

Egzotyczny styl wesela

egotyczny styl wesela

Egzotyczny styl wesela jest idealnym pomysłem dla osób marzących o egzotycznych ślubach w Japonii, Indiach czy na Karaibach. Nawet jeśli nie stać Was na organizację ślubu za granicą, możecie swoje marzenia i wyobrażenia przenieść na nasz grunt i tu zaaranżować wesele w egzotycznym, orientalnym stylu. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które wstępując w związek małżeński połączą dwie kultury i tradycje. Stworzycie w ten sposób mieszankę stylów i kultur z wyjątkową wrażliwością i charakterem, uwzględniając dwie odmienne tradycje.

Miejsce ślubu wybierasz pięknie udekorowane, z uwzględnieniem zwłaszcza dwóch wyznań: katedra, kościół, kaplica, świątynia, synagoga, plener lub USC. W przypadku połączenia dwóch kultur, rozważacie zapewne możliwość organizacji ceremonii ślubnej mieszanej.

Przy egzotycznym stylu wesela na miejsce przyjęcia weselnego idealnie nadają się zabytkowe wnętrza zamku lub pałacu, elegancka sala bankietowa lub namiot w plenerze. Warto tak skomponować menu, aby uwzględniało specjały z dwóch różnych krajów. Menu to idealny sposób na pokazanie dwóch kultur i tego co ma najlepsze każda z nich.

Idealne kwiaty i dekoracje to storczyki, anturium, celozja, hipeastry, hibiskus, krzewy cytryn i pomarańczy, hortensje, lilie, kalie, kroton, liście alocasji, mnóstwo świec, eleganckich kandelabrów, świeczników, kryształów, sreber, płatków świeżych kwiatów, girlandy kwiatowe, pływające świece. Możesz użyć ciekawe akcesoria jak lampiony, kadzidła, perełki, kryształki, wstążki, draperie. Dekoracje z uwzględnieniem lokalnych tradycji i charakterystycznych elementów. W egzotycznym stylu dopuszczalny jest kontrolowany przepych i artystyczny nieład. Warto pomyśleć o druhnach w sukienkach, w zdecydowanym, żywym kolorze.

Kolory, które komponują się z tym stylem to feria żywych odcieni. Idealna jest meksykańska czerwień, magenta, fiolet, słoneczny żółty, błękit, turkus, pomarańcz, mahoń, zieleń, złoty, nadające egzotyczny charakter dekoracjom.

Zaproszenia powinny mieć mocne nasycone barwy, posiadać egzotyczny motyw. Może to być symbol kraju, ulubionego akcentu. Zaproszenia są wyszukane z dodatkami jak atłasowa wstążeczka, personalizowane emblematy, kryształki, broszki.

Miejsce na sesję ślubną, to przykładowo sesja w Japonii w otoczeniu azjatyckiej kultury, albo w kolorowych Indiach. A może sesja ślubna w kraju przyszłego współmałżonka. Jeśli ślub i wesele odbyło się u nas, więc to idealna chwila dla podkreślenia Waszej wielokulturowości. Egzotyczna sesja, być może w trakcie podróży poślubnej, jest właśnie dla Ciebie. Miejsce sesji ślubnej powinno być miejscem, które powoduje napływ fali uczuć. W trakcie spotkania z profesjonalnym fotografem na pewno ustalicie takie romantyczne, nostalgiczne miejsce sesji.

Wybierając egzotyczny styl wesela oznacza, że jesteś tradycjonalistką, ceniącą sobie wielokulturowe rozwiązania zarówno w stroju jak i w wyglądzie mieszkania. Dlatego stawiasz na egzotykę, bogactwo barw i wzorów oraz jakość, które podkreśli Twój wysublimowany gust. Kochasz zapachy i lubisz wyróżniać się z tłumu.

Jeśli egzotyczny styl wesela nie jest stworzony dla Ciebie i wolisz nieco inne klimaty, poznaj pozostałe style wesel wymienione przeze mnie i wybierz taki, w którym zakochasz się TUTAJ 

Stylizacja ślubów i wesel to coś co uwielbiam. Jeżeli będzie mieć jakiekolwiek wątpliwości lub szukacie pomocy przy planowaniu ślubu i wesela zapraszamy do skorzystania z naszych pomysłów. Więcej informacji znajdziesz na stronie mojej agencji ślubnej Sensar.

Podobne wpisy