Realizacje SENSAR Wedding Planners

Romantyczna sesja poślubna

romantyczna-sesja-poslubna

Romantyczna sesja poślubna to styl, który najczęściej wybieracie. Dlaczego? Bo miłość jest romantyczna i najlepiej pokazać ją w obiektywie fotografa zaraz po ślubie:)

Sesję poślubną najlepiej zorganizować dopiero po ślubie i przyjęciu weselnym. Przemawia za tym racjonalne podejście do takiej sesji. Aby wykonać sesję poślubną, potrzebujecie z fotografem około 3 godzin, pod warunkiem, że wybraliście tylko jedno miejsce na wykonanie sesji poślubnej No chyba, że wybraliście kilka miejsc, wtedy romantyczna sesja poślubna może zająć Wam dużo więcej czasu. Czasami jest to kilka godzin, a czasami cały dzień. Wykonanie reportażu poślubengo nie ogranicza Was w tym wariancie ani czasowo, ani jeśli chodzi o wybór miejsca do zdjęć.

Jeżeli miejsce, z którym macie cudowne wspomnienia jest inny kraj, polecam wykonanie sesji poślubnej za granicą. W przypadku takiej sesji musicie sobie zaplanować nieco więcej czasu. Ale romantyczny klimat będziecie mieć gwarantowany:)

Romantyczna sesja poślubna ma w sobie magiczną moc i dlatego jestem zwolenniczką wykonywania jej dopiero  po ślubie i weselu. Ważne jednak, żeby sesja odbyła się jak najszybciej po  uroczystościach, np. tydzień dwa po. Przedstawię Wam kilka argumentów, przemawiających za moim subiektywnym podejściem do takiego rozwiązania:
– jesteście szczęśliwi, ponieważ przed oczami macie jeszcze emocje związane ze ślubem,
– jesteście wyluzowani,
– nie jesteście ograniczeni czasowo,
– nie musicie spieszyć się z powrotem z sesji na salę weselną,
– nie jesteście ograniczeni wyborem miejsca sesji i możecie wykonać ją np. w miejscu dla Was ważnym i symbolicznym, oddalonym o 100 lub 1000 km,
– znika stres związany z perfekcyjnym wyglądem Panny Młodej w dniu ślubu i wesela, możesz zaszaleć i pobrudzić suknię ślubną,
– możecie wszystko! Ograniczeniem jest jedynie Wasza wyobraźnia:)

Zapraszam do obejrzenia poniżej romantycznej sesji poślubnej w obiektywie Marka Koprowskiego, a wszystkim romantycznym duszom polecam reportaż ze ślubu i wesela zorganizowanego przez  Agencję Ślubną SENSAR , który możecie obejrzeć na blogu w poście Romantyczna miłość istnieje. Mam ogromną nadzieję, że zarażę Was miłością  do dbałości o detale i do przepięknych zdjęć.
Najpiękniejszy polski ślub (176)
Najpiękniejszy polski ślub (166)
Najpiękniejszy polski ślub (165)

Najpiękniejszy polski ślub (170)

Najpiękniejszy polski ślub (169)

Najpiękniejszy polski ślub (165)

Najpiękniejszy polski ślub (164)

Najpiękniejszy polski ślub (156)

Najpiękniejszy polski ślub (148)

Najpiękniejszy polski ślub (139)

Najpiękniejszy polski ślub (143)

Najpiękniejszy polski ślub (141)

Najpiękniejszy polski ślub (179)

Najpiękniejszy polski ślub (180)

Najpiękniejszy polski ślub (181)

Najpiękniejszy polski ślub (182)
Marleno i Maćku! Życzę Wam Kochani romantycznej i szczęśliwej podróży przez piękne życie.

Podobne wpisy