Realizacje SENSAR Wedding Planners

Fioletowe wesele

Fioletowe wesele Kasi i Pawła, miało miejsce nad jeziorem w województwie lubuskim. Przepiękne miejsce, wokół lasy, jezioro, stawy i śpiew ptaków. Jako kolor przewodni Młoda Para wybrała odcienie śliwki i fioletu. Kolorystyka fioletowego wesela idealnie komponowała się z jasną salą. Zdjęcia wykonał Mateusz Brzeźniak. Fotograf, który jest profesjonalistą w swoim zawodzie – nie było go widać, a z pełnego reportażu który oglądałam wynika, że był wszędzie.

Uwielbiam wizażystki, które pracują ze szkicami z próbnych makija ślubnych:) Dzięki takim rysunkom wykonanym podczas makijażu próbnego, makijaż w dniu ślubu będzie praktycznie identyczny z próbnym. Dla mnie to idealne rozwiązanie.

 

Ławki w kościele ozdabiały hortensje umieszczone w rożkach wykonanych z mchu.

Tablica z planem rozsadzenia gości zawsze sprawdza się doskonale. Polecam takie rozwiązanie:) Unikniecie w ten sposób niepotrzebnego zamieszania przy zajmowaniu miejsc przez gości.
Za winietki posłużyły babeczki upieczone i ozdobione własnoręcznie przez Pannę Młodą.Fioletowe wesele późnym wieczorem miało atrakcję dla gości w kolorze wsela. Było to puszczanie pływających lampionów na pobliskim jeziorze. Świetna przerwa w trakcie przyjęcia:)

Kwiaty we włosach w odcieniu śliwki, które miały za zadanie przetrwać szaleństwa weselnej zabawy. Były przepiękne:)

Było pięknie. Rozmarzyłam się …

Koordynacja – SENSAR Wedding Planners, www.sensar.pl
Zdjęcia – Mateusz Brzeźniak, www.mateuszbrzezniak.pl
Oprawę florystyczna ślubu i wesela – Bella Vida

Podobne wpisy