Konsultant Ślubny Opinie Akademia Wedding Plannera

Projektowanie architektury wnętrz czy konsultantka ślubna?

Projektowanie architektury wnętrz czy konsultantka ślubna? A może połączyć te dwa piękne zawody i stworzyć designerską agencję ślubną? Martyna po raz pierwszy zgłosiła się do mnie w lecie z dużymi wątpliwościami. Przeprowadziłyśmy bardzo długą rozmowę. Uznałam, że indywidualny kurs konsultant ślubny będzie dla Martyny idealnym rozwiązaniem. Oprócz standardowego programu szkolenia dla wedding plannerów, przeanalizowałyśmy wszystkie mocne strony Martyny.  I wiecie co? Martyna idzie jak burza. Już ma nazwę agencji ślubnej, logo które sama stworzyła, domenę i adres e-mail. A to wszystko załatwiła w miesiąc od zakończenia szkolenia. Jej pomysły bardzo mnie cieszą, a gust Martyna ma bardzo wysublimowany. Na tyle w nią wierzę, że to Martyna odpowiada w tej chwili za liffting logo Agencji Ślubnej SENSAR.

Martyna, wierzę że jeśli tylko połączysz swoje ogromne umiejętności, wiedzę i konsekwencję w działaniu, to szybko zawojujesz rynek ślubny i designerski – tworząc pierwszą w Polsce agencję ślubną łączącą projektowanie architektury wnętrz:) A teraz oddaję głos Martynie:

Wybrałam szkolenie u Joanny kierując się przeczuciem, że w Akademii Wedding Plannera SENSAR podchodzi się do każdej kursantki w sposób bardziej indywidualny niż na innych szkoleniach. I dokładnie tak było! Wyjątkowa atmosfera, interaktywny sposób prowadzenia szkolenia, wartościowe materiały, nauka prowadzenia biznesu z sukcesem i dzielenie się tajnikami codziennej pracy konsultanta ślubnego – wszystko co potrzebne do dobrego startu dostałam na tym szkoleniu. Warto uczyć się od najlepszych. Dziękuję Asiu jeszcze raz i polecam.

Martyna

Pozostałe referencje ze szkoleń dla konsultantów ślubnych znajdziecie TUTAJ.

Podobne wpisy