Biznes Konsultant Ślubny

Najpiękniejsza sesja stylizowana

Najpiękniejsza sesja stylizowana to ogromne wyzwanie. Gdy zaczynasz karierę w branży ślubnej jako wedding planner, fotograf, florystka, stylistka, modelka – to największym problemem na początku biznesowej drogi są piękne zdjęcia i budowanie portfolio. Samej w pojedynkę ciężko jest przygotować najpiękniejszą sesję stylizowaną. Ograniczają Cię środki, które musisz zainwestować w przygotowanie sesji, jak również brak kontaktów wśród wykonawców z branży ślubnej.

Przygotowanie efektownej sesji stylizowanej, to koszt minimum 5000,-PLN. W związku z tym, że wyznaję zasadę współpracy i  partnerstwa w branży ślubnej, wzięłam sprawy w swoje ręce i postanowiłam, że ułatwię Ci start w biznesie ślubnym. Tak powstały warsztaty z budowania portfolio, połączone z najpiękniejszą sesją stylizowaną.

To idealna sprawa, aby wziąć udział w przygotowaniach do sesji, nabyć doświadczenie we współpracy z najlepszymi firmami w branży ślubnej i poczuć adrenalinę z realizacji projektu na żywo. Warsztaty przypominają przygotowania do dnia ślubu i wesela, dzięki czemu masz możliwość uczestniczenia w koordynowaniu projektu. Podczas warsztatów weźmiesz czynny udział w całym procesie przygotowań, realizacji i zamykania projektu.

Warsztaty organizowane są tylko 2 razy w roku. Aktualne terminy warsztatów z budowania portfolio znajdziesz na stronie Akademii Wedding Plannera. O samej idei sesji stylizowanej możesz przeczytać w artykule Sesja stylizowana, czyli jak zbudować portfolio.

Jeśli jeszcze wahasz się, czy udział w warsztatach jest dla Ciebie, opowiem Ci o ostatniej sesji, zorganizowanej w stylu romantic & peachy. To najpiękniejsza sesja stylizowana, którą zachwycamy się cały czas. Z przyjemnością opowiem Ci o sesji oraz o osobach, które razem pracowały i miały z tej pracy niesamowitą frajdę. To taki mój dream team – tak wiem, jestem szczęściarą:) Tym szczęściem chciałabym podzielić się z Tobą, przy kolejnych warsztatach z budowania portfolio. Informację o warsztatach znajdziesz na stronie Akademii Wedding Plannera.

Podczas warsztatów zdecydowaliśmy się, na wykorzystanie tych samych kompozycji kwiatowych w dwóch aranżacjach. Chcieliśmy pokazać, jak można bawić się kwiatami, zmieniając obrus, serwety i dodatki dekoracyjne.

W pierwszej odsłonie wykorzystaliśmy złoty obrus i kompozycje kwiatowe, które leżały na stole. Do dekoracji wykorzystaliśy miedziane dodatki. Połączenie złota i miedzi mogłoby wydawać się szalone, ale zagrało przepięknie – to dowód, aby dekorując bawić się i łamać schematy. Przy złotym obrusie ustaliwiśmy miedziane świeczniki, które pięknie odbijały światło w cekinach. Wśród dodatków znalazły się dwa cudeńka: piękny, babciny pierścionek oraz cudowna papeteria ślubna, kaligrafowana, wykonana na czerpanym papierze.

dekoracja stołu młodej pary

dekoracja stołu na wesele

kwiaty na ślub

dekoracja stołu w kolorach dusty blue i miedziane dodatki

obrączki na serwetki na wesele
elegancka papeteria ślubna

złoty obrus i winietki kaligrafowane
pierścionek zaręczynowy z dużym oczkiem
zaproszenie na ślub ręcznie kaligrafowane
papeteria ślubna i kwiat eustomy
obrączka ślubna i bladoróżowy jaskier

zakochana para

W drugiej odsłonie wykorzystaliśmy kolorowy obrus w odcieniu dusty blue, a kompozycje kwiatowe umieściliśmy na złotych świecznikach. W tej aranżacji wykorzystaliśmy złote dodatki i kolorowe świece na stole. Tłem dla stołu młodej pary były kompozycje kwiatowe w złotych donicach ustawionych na białych postumentach. W stylizację pięknie wkomponowały się złote krzesła chiavari i złote podtalerze.
Przygotowania młodej pary odbywały się w Hotelu Grape we Wrocławiu. W apartamencie Armagnac Joasia i Dominik podczas przygotowań mieli chwilę na odpoczynek pomiędzy zmianą sukien ślubnych projektantki Sylwi Redy. W aranżacji z obrusem w kolorze dusty blue wykorzystaliśmy suknię z odkrytymi ramionami, a w tej ze złotym obrusem piękną suknię ślubną z długim rękawem. Podczas przerwy Joasia odpoczywała w jedwabnym szlafroku ślubnym marki Le Brate. Wraz ze zmianą sukni, zmienił się rónież wizerunek Joasi. O włosy i makijaż zadbała Ewelina Łośko. Niedługo po zakończeniu sesji, Ewelina została mamą cudownej Matyldy 🙂


Na kilka słów zasługuje bukiet ślubny, który zachwycił nas wszystkich. Najpiękniejsza sesja ślubna, to i bukiet ślubny musiał być najpiękniejszy, idealny do sesji romantic and peachy. Dopełnieniem były kwiaty we włosach, nawiązujące do bukietu ślubnego. Florystka Małgosia dostała ode mnie wolną rękę przy tej sesji. Jedyną wskazówką przy ustalaniu koncepcji dekoracji była kolorystyka i informacja, że ma  być kreatywnie, bez sztywnych ram. Moja wskazówka dla kobiet, które planują swój ślub – zaufajcie wybranej florystce i dajcie jej możliwość rozwinięcia skrzydeł, a efekt przejdzie Wasze wyobrażenia. Obejrzyjcie to florystyczne cudo:)

Najpiękniejsza sesja stylizowana nie mogła obyć się bez reportażu w plenerze. Wykorzystaliśmy ogród przy Oranżerii. Tłem był neonowy napis Miłość, który umieściliśmy w owalnej konstrukcji. Na zakończenie sesji posypało się złote confetti:)
Efektem naszej pracy jest również niezwykle klimatyczny film, który stworzyli filmowcy – Patryk i Kamil z Sakramentalne Tak. Dziękuję Wam za film, który obejrzałam już chyba ze sto razy:)

Na zakończenie historii nie może zabraknąć informacji o cudownych ludziach, którzy zaufali mojej wizji i zgodzili się razem ze mną współtworzyć najpiękniejszą sesję stylizowaną, w ramach warsztatów z budowania portfolio.
Część naszej cudownej ekipy, na koniec pracy:) Mamy to!

O współpracy i relacjach partnerskich podczas organizacji sesji stylizowanej napiszę osobny post. Wtedy też poznacie kulisy naszej pracy i obejrzycie więcej zdjęć zza kulis. Dziękuję Kochani, że byliście ze mną:) To ogromne szczęście pracować z najlepszymi oraz przekazywać wiedzę i doświadczenie osobom startującym w branży ślubnej.

Poznaj mój dream team z sesji stylizowanej romantic & peachy:

modelka: Joanna Stefaniak Jankowska
model: Dominik Jankowski
miejsce: Hotel Grape we Wrocławiu 
fotografia : Monika i Michał Orłowscy
film: Sakramentalne TAK 
florystyka i dekoracje: Decorum
suknie ślubne: Sylwia Reda
papeteria: Aga Pisze 
makijaż i fryzura: Ewelina Łośko
szlafroki ślubne: Le Brate 
neon Miłość: Literowe Inspiracje
tort: Tortomania
wypożyczalnia dekoracji: App Wypożyczalnia Dekoracji  
wypożyczalnia dekoracji: Boutique-Wedding  
krzesła chiavari: Babu   
patronat medialny: Zankyou  oraz Feszyn
uczestnicy: Agencja Ślubna Promiss,    Karolina Jurkiewicz Photography ,   Kwiaciarnia Oleńka Milicz ,  Tuśka. Weddings & More,  Har Happenig

oraz ja, czyli organizatorka i koordynatorka: Joanna Kłosińska, Akademia Wedding Plannera SENSAR i właścicielka Agencji Ślubnej SENSAR

Podobne wpisy