Konsultant Ślubny

Szkolenie unijne konsultant ślubny

Szkolenie unijne konsultant ślubny organizuję zawsze w indywidualnym terminie, dopasowanym do kalendarza uczestniczki szkoleń. Szkolenie konsultant ślubny realizuję w ramach Akademii Wedding Plannera SENSAR. Ze względu na fakt, że szkolenie unijne konsultant ślubny finansowane jest z różnych projektów Unii Europejskiej, w związku z tym termin i warunki kursu dopasowuję zawsze indywidualnie tak, aby spełniały wszystkie warunki projektu unijnego. Firma SENSAR jest zarejestrowaną i aktywną Instytucją Szkoleniową, dzięki czemu mogę startować w konkursach i organizować szkolenie unijne konsultant ślubny dla Urzędów Pracy.
Akademia Wedding Plannera to projekt szkoleniowy Agencji Ślubnej SENSAR. Podczas autorskiego szkolenia poznasz tajniki zawodu konsultanta ślubnego, otrzymasz ogromną dawkę wiedzy, popartą moim wieloletnim doświadczeniem, gotowe wzory umów, szablony niezbędnych dokumentów. Część warsztatowa szkolenia odzwierciedla wszystkie faktyczne elementy pracy konsultanta ślubnego. Akademia Wedding Plannera SENSAR to projekt szkoleniowy, który jest wyjątkowy na polskim rynku ślubnym, w którym ogromną uwagę przywiązuję do opieki nad absolwentami po szkoleniu. Kończąc szkolenie unijne konsultant ślubny pod moim okiem masz gwarancję, że nie zostawię Cię po szkoleniu na głębokiej wodzie:) Szkolenie kończy się, dostajesz certyfikat, a ja nadal sprawuję opiekę na Twoimi pierwszymi krokami w zawodzie konsultanta ślubnego. Dlatego będąc absolwentką Akademii Wedding Plannera SENSAR, dodatkowo otrzymujesz ode mnie trzy bonusy:
1. polską książkę ślubną Bridelle Style
2. 2-letnią opiekę merytoryczną, która jest wliczona w cenę kursu
3. dostęp do tajnej grupy absolwentek szkolenia – Biznes i marketing dla konsultantów ślubnych na FB

Wszystkie powyższe trzy elementy są niezwykle ważne.
Książka ślubna Bridelle Style jest świetną inspiracją i pomocą na początku działalności.
Z opieki merytorycznej korzysta wiele absolwentek kursu dla wedding plannera.
Tajna grupa jest świetnym wsparciem osób, które są na podobnym etapie co Ty, czyli na początku drogi bycia konsultantem ślubnym. Masz możliwość zawierać znajomości z innymi konsultantami ślubnymi, motywować się oraz otrzymywać ważne dla Twojego biznesu ślubnego informacje, które dorzucam jako gratisy:)

Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądają moje kursy, zajrzyj na bloga ślubnego, na którym znajduje się reportaż z marcowego szkolenia dla konsultantów ślubnych  
 

Podobne wpisy