Konsultant Ślubny Opinie Akademia Wedding Plannera

Szkolenie konsultant ślubny – opinia

Szkolenie konsultant ślubny i jego wiosenna edycja za nami. Powitałam w gronie absolwentów kursu dla wedding plannera cztery wspaniałe dziewczyny i dwóch mężczyzn. Jedną z absolwentek wiosennej edycji szkolenie konsultant ślubny jest Aurelia.

Aurelia to niezwykle energetyczna kobieta, która już wkrótce zawojuje rynek wielkopolskich wesel. Ma ogromny potencjał i niesamowitą wiedzę z branży weselnej, więc indywidualny kurs był dla niej idealnym rozwiązaniem. A oto list, jaki dostałam od absolwentki szkolenia konsultant ślubny:

Asiu – ze swojej strony bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za te dwa dni! Dziękuję za tą niesamowitą dawkę wiedzy i za Twoją otwartość. To był dla mnie bardzo ważny czas! Namieszałaś mi w głowie. Jesteś niesamowitym motywatorem !!!! Mam milion pomysłów.

Aurelia.

Cieszę się, że oprócz wiedzy, kursanci zarażają się pozytywną energią oraz pasją i frajdą z organizacji ślubów i wesel. Bo zawód konsultanta ślubnego to nie tylko nudne czynności, jak setki e-maili, weryfikacja umów i miliony „papierów”. To głównie radość ze współuczestniczenia w cudownych chwilach Młodych Par. A bez radości, którą czerpie się z organizacji wesel, nie będzie pięknych ślubów i wesel. O tym, jak wyglądają szkolenia konsultant ślubny SENSAR możecie poczytać TUTAJ.

Życzę ci Aurelia błysku w oku i najzwyklejszej radości i frajdy w karierze konsultanta ślubnego:) Trzymam mocno kciuki!

Asia

 

Podobne wpisy