Konsultant Ślubny PR i Media

Wasz Piękny Ślub – recenzja książki Bridelle

Wasz Piękny Ślub – recenzja książki Bridelle to moment, na który czekałam z wypiekami na twarzy. Każda piękna książka ślubna to takie cudo, które gdy biorę do ręki, to zapominam o całym świecie. Uwielbiam książki ślubne.

Polska branża ślubna pięknie rozkwita, a polskie Pary z coraz większą dbałością o detale podchodzą do organizacji ślubów i wesel. Na polskich weselach ważni są dzisiaj ludzie – Młode Pary, Ich Rodziny i Goście, miłość, emocje, wzruszenia i klimat wesela. Serce mi rośnie, gdy oglądam długo wyczekiwaną książkę Wasz Piękny Ślub autorstwa Karoliny Waltz i Magdaleny Piechota z sesjami stylizacyjnymi i z Waszymi weselami:)

Co zawiera książka ślubna? Książka Wasz Piękny Ślub z najpiękniejszymi polskimi ślubami i z inspirującymi sesjami stylizacyjnymi dotarła do mnie już jakiś czas temu, ale z dnia na dzień odkładałam jej recenzję. Bo jak wyrazić słowami opinię o książce, która jest perfekcyjna wizualnie i merytorycznie? Zawsze wolałam mówić niż pisać, gdyż słowo mówione ma tę przewagę nad słowem pisanym, że zawiera dodatkowo ładunek ekspresyjny i emocjonalny. 

Dlatego dzisiaj moja opinia o książce zawiera się w dwóch głównych zdaniach. „Perfekcyjnie wydana, mądrze przemyślana, najlepsza na polskim rynku książka ślubna, ukazująca emocje Młodych Par w obiektywie najlepszych polskich fotografów. Karolino i Magdaleno, GRATULUJĘ perfekcyjnej książki Wasz Piękny Ślub i mam nadzieję, że Wasz Duet Doskonały zadziwi mnie jeszcze nie raz!”

recenzja-wasz-piekny-slub_royal-wedding-pl-8

Jaka jest książka Wasz Piękny Ślub ? Ciekawie przemyślana. Podzielona na 6 rozdziałów, z których każdy przedstawia inny styl wesel. Każdy kolejny rozdział to opis elementów stylizowanej sesji ślubnej w wykonaniu Karoliny i Magdaleny oraz reportaże z czterech prawdziwych polskich wesel, utrzymanych w danej stylistyce. Każdy ze ślubów został dokładnie opisany. Dzięki temu wyszukacie tutaj masę inspiracji i podpowiedzi dotyczących organizacji wesela. W książce  znajdziecie również porady świetnych specjalistów z branży ślubnej, propozycje dekoracji, motywów przyjęć, podziękowań dla gości, stylów wesel i wielu innych inspirujących tematów.

Uważam, że Wasz Piękny Ślub to książka, która jest świetnym zbiorem inspiracji dla każdej Panny Młodej. Nigdzie indziej nie znajdziecie tylu pomysłów i inspiracji na wesele w jednym miejscu. Zapewniam Was, że ta książka śmiało zastąpi Wam wszystkie czasopisma ślubne dostępne na polskim rynku.

Życzę miłej lektury i udanej zabawy konkursowej:)

Asia

recenzja-wasz-piekny-slub_royal-wedding-pl-1

recenzja-wasz-piekny-slub_royal-wedding-pl-2

recenzja-wasz-piekny-slub_royal-wedding-pl-3

recenzja-wasz-piekny-slub_royal-wedding-pl-4

recenzja-wasz-piekny-slub_royal-wedding-pl-5

recenzja-wasz-piekny-slub_royal-wedding-pl-7

recenzja-wasz-piekny-slub_royal-wedding-pl-9

recenzja-wasz-piekny-slub_royal-wedding-pl-10

recenzja-wasz-piekny-slub_royal-wedding-pl-11
Recenzję pierwszej książki Bridelle przeczytacie TUTAJ

Podobne wpisy