Konsultant Ślubny PR i Media

Bridelle Style i reedycja książki

Bridelle Style i reedycja książki już jest:) W imieniu portalu Royal Wedding, którego jestem właścicielką serdecznie gratuluję Karolinie, Magdalenie i całej Ekipie! Premiera już w Walentynki 2017, ale książkę możecie zamówić już dzisiaj.
Zapraszam – przeczytajcie, obejrzyjcie zdjęcia i zamawiajcie:)

Royal Wedding jako patron medialny tradycyjnie ogłosi konkurs, w którym do wygrania będzie książka. Dlatego obserwujcie bloga bardzo uważnie:)

ODLICZAMY DNI! Już w Walentynki 2017 premiera książki Bridelle. „Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub” to specjalna reedycja pierwszej polskiej książki ślubnej napisanej przez założycielkę bloga Bridelle.pl – Karolinę Waltz. Najbardziej znana blogerka ślubna w Polsce, wspólnie ze znakomitą fotografką ślubną i edytorialową – Magdaleną Piechotą stworzyły niezwykły przewodnik po ślubnych stylistykach, który zachwyca koncepcją, przejrzystością i rozmachem realizacji.

Ogromna, 336-stronicowa książka to 18 sesji zdjęciowych w 18 stylach ślubnych! Boho, whimsical, vintage, rustic, decadence, gypsy, hippie, shabby chic, glamour i wiele innych – jakikolwiek styl wybierzesz na swój ślub, znajdziesz go z pewnością w tej książce.

Każda sesja to perfekcyjnie przygotowana stylizacja i aranżacja. Przy wszystkich realizacjach udział wzięło ponad 150 osób! Suknie od projektantów z Polski i całego świata. Wśród zaproszonych do współpracy projektantów znaleźli się m.in. Galia Lahav, Zahavit Tshuba, Liz Martinez, Paprocki&Brzozowski, Moons Varsovie, Anna Kara, Justyna Kodym, Jannie Baltzer. Stylizację wszystkich sesji oraz teksty w książce przygotowała Karolina Waltz. Za realizacje fotograficzne odpowiedzialna była Magdalena Piechota.

Szukasz pomysłu na swój ślub? Gubisz się w gąszczu inspiracji z Internetu? Nie wiesz, jakimi elementami zbudować swoją własną ślubną stylistykę? Ta książka jest dla ciebie! Zobacz, jak można w Polsce zrealizować bajkowy ślub na najwyższym światowym poziomie.

Książka „Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub” łączy piękno ślubnych sesji stylizacyjnych i praktyczne pomysły dla przyszłych Panien Młodych, palety kolorystyczne, podpowiedzi jak sprawić, aby ślub był niezapomniany. Ponad 700 fotografii, które inspirują i porządkują wiedzę na temat ślubnych stylistyk.

Redaktor naczelna Cosmpolitan.pl – Sylwia Strocka napisała o Bridelle Style i reedycja książki:

Nie bez powodu tę książkę okrzyknięto ślubną biblią. Każda Panna Młoda znajdzie tu inspiracje, pomysły i podpowiedzi dotyczące stylu swojej sukni i całego wesela. Piękne zdjęcia Magdaleny Piechoty można oglądać godzinami, co chwilę dostrzegając kolejny detal. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy planują ślub!

Duet Waltz i Piechota wydał w 2016 roku nakładem wydawnictwa Wiedza Powszechna drugą książkę pt. „Wasz Piękny Ślub” z najpiękniejszymi polskimi ślubami i inspirującymi sesjami stylizowanymi.

Książkę możecie zamówić w przedsprzedaży, w promocyjnej cenie na Empik online: http://www.empik.com/bridelle-style-inspirujace-pomysly-na-slub-waltz-karolina-piechota-magdalena,p1134407091,ksiazka-p

Recenzję książki „Wasz piękny ślub” autorstwa Bridelle możesz przeczytać tutaj

Zapraszam do obejrzenia zdjęć, Asia

collage. BS al fresco_www.RoyalWedding.pl collage. BS bohemian_www.RoyalWedding.pl collage. BS classic_www.RoyalWedding.pl collage. BS decadence_www.RoyalWedding.pl collage. BS elegance_www.RoyalWedding.pl collage. BS garden party_www.RoyalWedding.pl collage. BS glamour_www.RoyalWedding.pl collage. BS gypsy_www.RoyalWedding.pl collage. BS hippie_www.RoyalWedding.pl collage. BS lexington_www.RoyalWedding.pl collage. BS retro_www.RoyalWedding.pl collage. BS romantic_www.RoyalWedding.pl collage. BS rustic_www.RoyalWedding.pl collage. BS shabby chic_www.RoyalWedding.pl collage. BS tiffany_www.RoyalWedding.pl collage. BS urban chic_www.RoyalWedding.pl collage. BS vintage_www.RoyalWedding.pl collage. BS whimsical_www.RoyalWedding.pl

Podobne wpisy