Konsultant Ślubny PR i Media

Recenzja książki Bridelle Style

Recenzja książki Bridelle Style, hmmm….  napiszę krótko – to najbardziej wyczekiwane wydawnictwo na polskim rynku ślubnym. Gdy otrzymałam książkę, nie mogłam doczekać się weekendu, abym mogła delektować się nią i odpłynąć w świat ślubnych inspiracji:)

Książka Bridelle Style oprawiona jest w twardą okładkę, a okładka książki jest jak zaproszenie ślubne. To przedsmak tego, co czeka nas później i cudowna zapowiedź kilkunastu stylizacji ślubnych, które Karolina Waltz z Zespołem wyczarowała dla nas.

Recenzja książki  Bridelle Style  musi pokazać Wam mały przedsmak tego co dalej:) Pierwsza stylizacja al fresco jest bardzo romantyczna: koronkowe obrusy, butelki i słoiczki służące jako wazony, starocie wygrzebane na pchlim targu, roślinne girlandy, bele siana i owoce sezonowe. Jest rodzinnie, naturalnie, sielsko, niespiesznie …

Druga stylizacja whimsical jest najbliższa mojemu sercu, ponieważ czuć w niej szum morza, które kocham. Mogłabym mieszkać nad morzem i prowadzić rodzinną kawiarnię:) Czy któraś z Was też kocha morze?

Każda z 17 stylizacji przedstawionych w Bridelle Style dopracowana jest w najmniejszym szczególe. Do oglądnięcia kolejnych zapraszam Was:) Musicie zobaczyć je same. Moje najpiękniejsze opisy nie oddadzą klimatu, który wyłania się z kart książki ślubnej.

Mogę śmiało potwierdzić, że książka Bridelle Style jest fantastycznym źródłem inspiracji przydatnym do organizacji ślubów i wesel dla każdej Panny Młodej oraz dla każdego konsultanta ślubnego. Musicie ją po prostu mieć:) Poszczególne stylizacje będą doskonała podpowiedzią i inspiracją przy planowaniu wesela. Od zawsze twierdziłam, że polskie śluby to eleganckie śluby i wesela. Wystarczy pomyśleć, poszukać, spiąć wszystkie elementy wesela, aby było pięknie, elegancko i rodzinnie. Z organizacją wesela jest jak z każdym elementem naszego życia – trzeba napracować się i poświęcić sporo czasu, aby efekt finalny zaskoczył gości. Nic samo nie przychodzi i nie zrobi się:)

Miłej lektury,
Asia, wedding planner SENSAR

Recenzję drugiej książki Bridelle pt. Wasz Piękny Ślub przeczytacie TUTAJ

Podobne wpisy