Panna Młoda

Aplikacja ślubna Zankyou

Zankyou to mój ulubiony portal ślubny. Wyróżnia go jakość zdjęć, merytoryczne treści oraz otwartość na współpracę z branżą ślubną. Ostatnio zachwyciła mnie mobilna aplikacja ślubna Zankyou. Uwielbiam nowości i zanim cokolwiek polecę, sprawdzam z dociekliwością godną detektywa śledczego :). Tym razem badałam wszystkie możliwe opcje portalu.

Aplikacja ślubna Zankyou jest jedną z najbardziej rozbudowanych aplikacji ślubnych. Jest sprawna i łatwa w obsłudze! Lubię jej intuicyjność i funkcjonalność.

Posiada trzy fantastyczne udogodnienia:

  ∗  Katalog ślubny.

  Znajdziesz tu najnowsze produkty ślubne i dostawców w branży, listę lokali weselnych, wedding plannerów, fotografów ślubnych, etc.

  ∗  Stronę ślubną dla Par.

  Tu Państwo Młodzi mogą stworzyć swoją własną stronę, która pozwoli im kontrolować wszystkie aspekty związane z dniem ślubu, m.in. listę z potwierdzeniami gości, którzy będą obecni na weselu.

  ∗   Magazyn ślubny.

  Doda Ci inspiracji, podpowie, jak wyprawić wymarzone wesele, poleci najnowsze trendy. Poda wszystkie niezbędne wskazówki, począwszy od porad dotyczących stylizacji, po propozycje miejsc na niezapomniany miesiąc miodowy.

  Moją ulubioną funkcją aplikacji ślubnej Zankyou jest strona ślubna. W zaledwie kilka minut stworzysz spersonalizowaną przestrzeń, która jest fantastycznym miejscem do komunikacji z gośćmi i niezwykłym ułatwieniem w kontaktach. Masz do wyboru 50 gotowych szablonów i wzorów. To oznacza, że zabawę z projektowaniem i użytkowaniem własnej strony ślubnej możesz zacząć już teraz. Wystarczy, że wejdziesz na stronę aplikacji Zankyou , zarejestrujesz się, zaprojektujesz według własnego gustu stronę i gotowe — udostępniasz stronę swoim gościom weselnym. Fantastyczna zabawa gwarantowana!

  Aplikacja ślubna Zankyou to tylko preludium możliwości, jakie znajdziesz na portalu. Przygotuj sobie dobrą kawę lub herbatę, odetnij się od świata na 2 godziny i zajrzyj na stronę Zankyou.

  Asia, wedding planner SENSAR

  Jeśli chcesz poznać mnie bliżej — zapraszam do mojego BIO.

   

  Podobne wpisy