Panna Młoda

Aplikacja ślubna Zankyou

Zankyou to mój ulubiony portal ślubny, ze względu na jakość zdjęć, merytoryczne treści oraz otwartość na współpracę z branżą ślubną. Ostatnio zachwyciła mnie mobilna aplikacja ślubna Zankyou. Uwielbiam nowości i zanim cokolwiek polecę, sprawdzam z dociekliwością godną detektywa śledczego:) Sprawdzałam oraz badałam wszystkie możliwe opcje portalu.

Aplikacja Zankyou jest jedną z najbardziej rozbudowanych aplikacji ślubnych. Jest sprawna i łatwa w obsłudze! Lubię intuicyjność i funkcjonalność aplikacji Zankyou.

Posiada trzy fantastyczne udogodnienia, które polecam:

  ∗  Katalog ślubny, w którym znajdziesz najnowsze produkty ślubne, najnowszych dostawców w branży, listę lokali weselnych, wedding plannerów, fotografów ślubnych, etc.

  ∗  Stronę ślubną dla Par, gdzie Państwo Młodzi mogą stworzyć swoją własną stronę, która pozwoli im kontrolować wszystkie aspekty związane z dniem ślubu, m.in. listę z potwierdzeniami gości, którzy będą obecni na weselu

  ∗   Magazyn ślubny, który doda Ci inspiracji, podpowie jak wyprawić wymarzone wesele, poleci najnowsze trendy, poda wszystkie niezbędne wskazówki, począwszy od porad dotyczących stylizacji, po propozycje miejsc na niezapomniany miesiąc miodowy.

  Moją ulubioną funkcją aplikacji Zankyou jest strona ślubna. Możesz samodzielnie w zaledwie kilka minut stworzyć spersonalizowaną przestrzeń, która jest fantastycznym miejscem do komunikacji z gośćmi i niezwykłym ułatwieniem w kontaktach z nimi. Masz do wyboru 50 gotowych szablonów i wzorów. Zabawę z projektowaniem i użytkowaniem własnej strony ślubnej możesz zacząć już teraz. Wystarczy, że wejdziesz na stronę aplikacji Zankyou , zarejestrujesz się, zaprojektujesz według własnego gustu stronę i gotowe – udostępniasz stronę swoim gościom weselnym. Fantastyczna zabawa gwarantowana.

  Jeśli chcesz skorzystać z pozostałych możliwości Zankyou – przygotuj sobie dobrą kawę lub herbatę, odetnij się od świata na 2 godziny i zajrzyj na stronę Zankyou .

  Asia, wedding planner SENSAR

  Jeśli chcesz poznać mnie bliżej – zapraszam do mojego BIO

   

  Podobne wpisy