Miejsca na wesele Miejsca na wesele TOP

Why in Poland ? Poland is beautiful !

Why in Poland ? Poland is beautiful ! Dlaczego Polska ? Bo Polska jest piękna ! Dlaczego chcę, abyście przyjechali i zorganizowali wesele w Polsce? Bo jesteśmy gościnni, uwielbiamy bawić się, mamy smaczną kuchnię, wspaniałych wykonawców ślubnych i przepiękne widoki. Chętnie pokażę Wam, jak zorganizować przepiękne wesele w Polsce, a konsultantka ślubna SENSAR Wedding Planners chętnie odpowie na Wasze pytania:)

Why in Poland ?  Bo Polska jest przepięknie położonym krajem, z niesamowitą gościnnością, przepyszną kuchnią i profesjonalnymi wykonawcami na światowym poziomie.

Zależnie od upodobań mamy do dyspozycji morze, jeziora, góry, niziny, wyżyny.

Na północy Morze Bałtyckie, które kocham i uwielbiam nad nim wypoczywać. Szum morza działa na mnie i na wiele z Was kojąco:)

Na południu Polski mamy góry, które zależnie od wybranego regionu kuszą ukształtowaniem, fauną i florą oraz paletą barw zmieniającą się zależnie od pory roku – Tatry, Bieszczady, Karpaty, Sudety. Rozkosz dla oczu! Cudowny klimat!

Środkowa Polska to tereny nizinne z pięknymi krajobrazami, m.in. Mazowsze i moja ulubiona Wielkopolska, którą odwiedzam bardzo często.

Nie mogę zapomnieć rónież o cudownych Maurach i krainie jezior. Miłośnicy sportów wodnych i jachtów zakochają się w tej części Polski. To idealne miejsce na organizację wesel w żeglarskim klimacie.

Why in Poland ? Bo Polska posiada niesamowitą liczbę zabytkowych miejsc na organizację wesel. Do dyspozycji macie zamki, pałace, dworki, rezydencje. To miejsca przepięknie odrestaurowane, które są moją specjalnością. Dla miłośników nowoczesności i niestandardowych rozwiązań znajdę industrialne obiekty, dla minimalistów zaproponuję nowoczesne obiekty z minimalistycznym designem, a dla Par które marzą o weselu pod namiotem w amerykańskim stylu – spełnię ich american dream.

Czekam na Was wraz z moimi konsultantkami ślubnymi🙂 Napiszcie mi tylko gdzie w Polsce chcecie zorganizować swój ślub i wesele? Możecie śledzić ze mną cykl, w którym publikuję najpiękniejsze miejsca na wesele.

Proszę oglądnijcie film, a zakochacie się w Polsce. Polskie widoki możecie podziwiać TUTAJ w fantastycznym filmie zrealizowanym przez firmę Bogaczewicz Film Studio.

Zapraszam do Polski! Asia

Podobne wpisy