Konsultant Ślubny PR i Media

Bridelle Style Inspirujące pomysły na ślub

Bridelle Style Inspirujące pomysły na ślub i reedycja pierwszej książki utwierdziła mnie w przekonaniu, że to książka, która sprawi ogromną radość każdej bez wyjątku kobiecie, która planuje zorganizować ślub i wesele. Formuła książki pozostała ta sama, a zmiany dotyczą jedynie okładki, tekstów oraz dodatkowej sesji wewnątrz książki Bridelle Style.

Wyobraźcie sobie długi i relaksujący wieczór, pyszna i pachnąca kawa, zapalone świece, dobra muzyka w tle i Wy na wygodnej sofie z książką Bridelle Style na kolanach. Zarezerwujcie Dziewczyny sporo czasu dla siebie:)

Książka Bridelle Style ma piękną twardą okładkę, która zachęca do oglądnięcia  stylizowanych sesji ślubnych. Jeżeli zastanawiacie się, jaki styl ślubu i wesela jest Wam najbliższy, to obejrzeniu książki będziecie mieć masę pomysłów i inspiracji. A macie z czego wybierać! Każda ze stylizacji ślubnych dopracowana jest w najmniejszym detalu i zawiera po kilkadziesiąt zdjęć. Sesje stylizacyjne koniecznie musicie zobaczyć same, ponieważ moje słowa nie opiszą klimatu, który znajdziecie w książce ślubnej.

Do wyboru macie 18 stylizacji, które autorka książki wybrała i opisała:
-Vintage z wypłowiałymi kolorami, starymi przedmiotami z duszą
-Whimsical z romantyczną nutą i szumem morza
-Gypsy z szaleństwem i ferią barw
-Al Fresco w z elegancją wsi i własnoręcznymi dekoracjami
-Glamour  w czarno białej otoczce w pałacowych wnętrzach
-Garden party  na luzie, w owocowym sadzie
-Urban Chic elegancja i szyk w wielkim mieście
-Bohemian zmysłowy i romantyczny w weselnej boho stodole
-Classic szyk i jakość w klasycznej otoczce
-Tiffany o wysublimowanym stylu i w odcieniach błękitu
-Lexington dla miłośników żeglarstwa i amerykańskiej socjety
-Shabby Chic pozorna niedbałość elegancji z oszałamiającymi detalami
-Retro łączący geometrię art deco i miękkie tkaniny
-Hippic w klimacie lat 70-tych
-Romantic dla niepoprawnych romantyczek
-Decadence w elektryzującym klimacie Nowego Orleanu
-Elegance o spójnej aranżacji
-Rustic połączenie folku, natury i tradycji.

To który styl wybieracie? Bo jako niepoprawna romantyczka wybieram styl Romantic. O ile nie lubię różu i mam na ten kolor alergię w życiu codziennym, o tyle na ślubie i weselu nie miałabym nić przeciwko różowym odcieniom dekoracji:)

Książka „Bridelle Style Inspirujące pomysły na ślub” jest nieskończonym źródłem pomysłów i inspiracji przydatnym przy organizacji ślubów oraz wesel. Musicie ją po prostu mieć:)

Jako właścicielka portalu Royal Wedding, mam przyjemność być patronem książki Bridelle. Dzięki Bridelle i Royal Wedding mam dla Was niespodziankę.

Jeżeli lubicie pisać, to proponuję zabawę, w której można wygrać 1 egzemplarz książki „Bridelle Style Inspirujące pomysły na ślub”. Co należy zrobić? Wystarczy wybrać styl wesela spośród ww. wymienionych i napisać w 2 -3 zdaniach, dlaczego ten styl jest Waszym faworytem. Odpowiedzi wysyłajcie na adres sensar@sensar.pl  do 26 marca 2017 r. Zwycięzcę książki ogłoszę w dniu 27 marca br. Życzę udanej zabawy i miłej lektury!

EDIT: Książkę Bridelle otrzymuje Marta Kurek. Informacja poszła już e-mailem do Marty:) Marta wybrała wesele w stylu rustic. „Kocham naturalny styl, który jest odzwierciedleniem mnie. Polne kwiaty w połączeniu ze zbożami znajdą się w moim bukiecie ślubnym. Z narzeczonym spędzamy czas na łonie natury, kochamy wiatr we włosach i dlatego nasze wesele musi być takie samo, lekkie, naturalne, wesołe.”

Asia

Recenzję wcześniejszych książek Bridelle przeczytacie TUTAJ i TUTAJ

Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub 5
Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub 6
Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub 7
Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub 9

Podobne wpisy