Realizacje SENSAR Wedding Planners Styl wesela

Wesele w prowansalskim stylu

Wesele w prowansalskim stylu, organizowane w Polsce, to nie lada wyzwanie. No, chyba że znajdziemy miejsce weselne, które swoim wnętrzem i otoczeniem ułatwi nam prowansalską stylizację.

Lidkę poznałam rok przed weselem i już podczas trwania naszej rozmowy oczami wyobraźni widziałam, że to będzie piękne wesele. Jeszcze nie wiedziałam, że będzie to wesele w prowansalskim stylu, ale czułam, że to będzie coś wyjątkowego. Podczas rozmowy przez Skypa Lidka powiedziała, że chce wykorzystać sezonowe kwiaty ogrodowe, które mają mieć lekką, luźną strukturę w aranżacjach. Dowiedziałam się też, że mamy zarezerwowaną salę weselną, na której widok skakałam ze szczęścia. A gdy dowiedziałam się, że pasją Lidki i Johannesa są podróże, to mój mózg już kreował obrazy:)

Już podczas naszej pierwszej rozmowy poczułyśmy do siebie sympatię i zaczęłyśmy nadawać na tych samych falach, jakbyśmy znały się od lat.

Gdy tylko połączyłyśmy marzenia Lidki i Johannesa z zarezerwowanym miejscem weselnym, oczami wyobraźni widziałyśmy cudowną Prowansję. To niesamowite, jak podczas jednej rozmowy i krótkiej burzy mózgów można ustalić motyw, wokół którego budujemy później całą koncepcję ślubu i wesela. Wesele w prowansalskim stylu idealnie połączyło wizję Lidki i Johannesa, miejsce weselne oraz podróżnicze pasje Pary.

Jestem szczęśliwa i wdzięczna, że przyciągam do siebie Pary, takie jak Lidka i Johannes. Pary, które spędzają ze mną długie godziny na rozmowach nie tylko o  weselu, ale również o życiu. Pary, które są tak cudowne, że żal mi się z nimi rozstać.

Zapraszam Cię do relacji z wesela w prowansalskim stylu, zorganizowanego na Dolnym Śląsku.

Lidko i Johannesie, życzę Wam wszystkiego, co w życiu najpiękniejsze! Wierzę, że jeszcze kiedyś spotkamy się na Waszym podróżniczym szlaku:)

Dziękuję Wykonawcom, którzy w tym dniu wspierali mnie, dzięki czemu stworzyliśmy piękne wspomnienia Młodej Pary i Ich Gości:) Dziękuję:

Fotografowi Kubie z Jam Studio za ciepło jakim emanuje i za piękne zdjęcia

Florystce Kasi za artyzm i delikatność, z jaką obchodzi się z kwiatami

Dziewczynom z kwartetu Art Quattro Kwartet za piękną muzykę podczas Mszy i składania życzeń

Ewelinie Łośko za piękny makijaż i fryzurę Panny Młodej oraz Gości

Pawłowi z Coffee Break za pyszną kawę, lemoniadę i drinki

Pawłowi z Party 4 You za  oprawę muzyczną, konferansjerkę i za oświetlenie

Organizowałam, czuwałam i koordynowała ja, czyli Asia, wedding planner SENSAR

 

Zapraszam do obejrzenia moich pięknych weselnych realizacji

Podobne wpisy