Realizacje SENSAR Wedding Planners

Wesele w pół roku i poszukiwanie idealnego miejsca dla Ani i Tomka

Ekspresowa organizacja – wesele w pół roku!

Wesele w pół roku i jego organizacja to dla nas standard i nic nowego. Co więcej, jako konsultantka ślubna jestem przyzwyczajona do podejmowania takich działań. W tym wszystkim najfajniejsze jest to, że uwielbiam taką ekstremalną organizację wesel.

Z Anią i Tomkiem po raz pierwszy spotkałam się rok przed wyznaczoną datą ślubu i wesela. Para otrzymała ofertę organizacji ślubu i wesela przez Agencję Ślubną SENSAR i kontakt “urwał się” ze względu na zobowiązania zawodowe Pary. Ostatecznie umowy nie podpisaliśmy, ale w mojej głowie cały czas kołatała myśl “co u Ani i Tomka”? Czy wybrali miejsce? Czy sami organizują swoją Uroczystość. Jak się okazało, moje myśli miały sens 🙂

Ponowny kontakt z Anią i Tomkiem

Niecałe pół roku przed ślubem Ania napisała do mnie i zapytała, czy możemy kontynuować kompleksową organizację dnia ślubu i wesela.

Wesele na początku czerwca, mamy styczeń, a z przygotowań mamy ustaloną jedynie datę ślubu i wesela. Dlatego priorytetem było miejsce na wesele i wymagania co do niego, a zatem: konkretna data, piękne i eleganckie miejsce z klasą, z ogrodem i miejscem na strefę chillout, z doskonałą kuchnią i sprawną obsługą. Czy to możliwe? Być może. Uznałam, że przy mojej znajomości rynku miejsc weselnych muszę znaleźć takie miejsce! Wprawdzie miałam lekkie palpitacje serca, ale przecież zawód wedding plannera należy do najbardziej stresujących zawodów świata, więc co tam palpitacje 🙂 Wiemy, że adrenalina wszystkich nas napędza, dlatego błyskawicznie zadziałałam i w tydzień mieliśmy miejsce weselne, które spełniło wszystkie wymagania Ani i Tomka. W końcu to cudowne, zabytkowe miejsce, z przepięknym parkiem i ogrodem z kwitnącymi rododendronami.

Jak zorganizować wesele w pół roku?

Po wybraniu miejsca ruszyła lawina kolejnych przygotowań. Ustalenie indywidualnego menu, zaproszenia ślubne i papeteria, fotograf, wymarzony Mustang do ślubu, dekoracje, tort weselny, upominki dla gości, noclegi, transport, DJ i logistyka.

Na Wasze pytanie, czy da się zorganizować wesele w pół roku, z pięknym miejscem, dobrym jedzeniem i świetnymi wykonawcami mogę śmiało powiedzieć – DA SIĘ! Przede wszystkim potrzebne są chęci i znajomość branży ślubnej. Tym bardziej, że jako konsultant ślubny zorganizowałam wiele wesel w dużo krótszym czasie 🙂

W rezultacie zapraszam na reportaż z wesela Ani i Tomka, w wykonaniu Karoliny z www.unframe.pl 🙂

Pozdrawiam,
Asia – wedding planner SENSAR

Organizacja wesela w pół roku! Wnętrze sali weselnej

 

Dekoracje weselne na weselu zorganizowanym w pół roku

 

 

 

 

Poduszka na obrączki pary młodej

 

Nakrycie stołu na weselu zorganizowanym w pół roku

 

Obrączki

 

Suknia panny młodej

 

Torebka panny młodej

 

 

Zakładanie sukni ślubnej przez pannę młodą

 

 

 

 

 

Pan młody

 

Samochód na podjeździe pomiędzy budynkami
Ceremonia ślubna w kościele zorganizowana w pół roku

Para młoda z obrączkami na palcach

Para młoda przed kościołem

Młoda para na tle samochodu

 

 

Miejsce w którym odbyło się wesele zorganizowane w pół roku!

 

Menu i jedzenie podczas wesela

 

 

 

 

 

Zdjęcie rozmawiających ze sobą gości weselnych

 

 

 

Podobne wpisy