Realizacje SENSAR Wedding Planners

Wesele w pół roku i poszukiwanie idealnego miejsca dla Ani i Tomka

Wesele w pół roku i jego organizacja to dla nas standard i nic nowego. Jako konsultantka ślubna jestem przyzwyczajona do podejmowania takich działań. Najfajniejsze jest to, że uwielbiam taką ekstremalną organizację wesel.

Z Anią i Tomkiem po raz pierwszy spotkałam się rok przed wyznaczoną datą ślubu i wesela. Para otrzymała ofertę organizacji ślubu i wesela przez Agencję Ślubną SENSAR i kontakt “urwał się”, ze względu na zobowiązania zawodowe Pary. Umowy nie podpisaliśmy, ale w mojej głowie cały czas kołatała myśl “co u Ani i Tomka?” Czy wybrali miejsce? Czy sami organizują swoją Uroczystość. Jak się okazało, moje myśli miały sens:)

Niecałe pół roku przed ślubem Ania napisała do mnie i zapytała, czy możemy kontynuować kompleksową organizację dnia ślubu i wesela.

Wesele na początku czerwca, mamy styczeń, a z przygotowań mamy ustaloną jedynie datę ślubu i wesela. Priorytetem było miejsce na wesele i wymagania co do niego: konkretna data, piękne i eleganckie miejsce z klasą, z ogrodem i miejscem na strefę chillout, z doskonałą kuchnią i sprawną obsługą? Czy to możliwe? Uznałam, że przy mojej znajomości rynku miejsc weselnych muszę znaleźć takie miejsce! Wprawdzie miałam lekkie palpitacje serca, ale przecież zawód wedding planner należy do najbardziej stresujących zawodów świata, więc co tam palpitacje:) Wiemy, że adrenalina wszystkich nas napędza, więc błyskawicznie zadziałałam i w tydzień mieliśmy miejsce weselne, które spełniło wszystkie wymagania Ani i Tomka. Cudowne, zabytkowe miejsce, z przepięknym parkiem i ogrodem z kwitnącymi rododendronami.

Po wybraniu miejsca ruszyła lawina kolejnych przygotowań. Ustalenie indywidualnego menu, zaproszenia ślubne i papeteria, fotograf, wymarzony Mustang do ślubu, dekoracje, tort weselny, upominki dla gości, noclegi, transport, DJ i logistyka.

Na Wasze pytanie, czy da się zorganizować wesele w pół roku, z pięknym miejscem, dobrym jedzeniem i świetnymi wykonawcami mogę śmiało powiedzieć – DA SIĘ! Wystarczą chęci i znajomość branży ślubnej. Tym bardziej, że jako konsultant ślubny zorganizowałam wiele wesel w dużo krótszym czasie:)

Zapraszam na reportaż z wesela Ani i Tomka, w wykonaniu Karoliny z www.unframe.pl🙂

Pozdrawiam,
Asia – wedding planner SENSAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobne wpisy