Akademia Wedding Plannera Poradnik Konsultanta Ślubnego

Szkolenie Konsultant Ślubny jak wygląda kurs

Jak wygląda szkolenie konsultant ślubny Sensar

Szkolenie Konsultant Ślubny jak wygląda kurs na wedding plannera, który organizuję od 3 lat? Prowadzenie przyszłych konsultantów przez meandry zawodu sprawia mi ogromną satysfakcję. Nigdy nie sądziłam, że przekazywanie wiedzy i doświadczenia będzie sprawiać mi tak niesamowitą radość:) Z tego powodu tak bardzo zależy mi na tym, aby Wasza inwestycja w szkolenie nie poszła na marne. Dlatego szkolenie Konsultant Ślubny i Event Manager prowadzę w grupie maksymalnie cztrerech osób. Tak kameralne grono uczestniczek / uczestników kursu daje nam możliwość indywidualnego podejścia do każdego z Was.

Szkolenie Konsultant Ślubny jak wygląda kurs – otóż kurs prowadzę nietypowo, co niektóre z Was zaskakuje, ale tylko na początku.  Jedna z absolwentek nie czytała wcześniej artykułu szkolenie Konsultant Ślubny – jak wygląda kurs i zastanawiała się na początku, o co mi chodzi?  A o co chodzi? O to, że nie znajdziesz u mnie szkolnych ławek, ani sal konferencyjnych z rzutnikiem multimedialnym i nudnymi sjadami. Na szkoleniu spotykamy się w apartamencie z sofami i stołem z krzesłami, gdzie w kameralnej atmosferze uczymy się.

Miejsce szkolenia wybrałam nieprzypadkowo z dwóch powodów. Po pierwsze apartament odzwierciedla kameralną atmosferę spotkań z Parą i pozwala Ci oswoić się ze spotkaniami twarzą w twarz. Do drugie takie szkolenie w małej grupie na małej przestrzeni wymusza na Tobie współpracę z pozostałymi uczestniczkami. Z każdą z Was mogę porozmawiać, poznać Was, obserwować i jeśli macie takie życzenie dać wskazówki i podpowiedzieć, jak łatwo wejść w relację z Parą. Dlatego szkolenie jest idealne dla osób, które chcą działać , mądrze pracować i założyć agencję ślubną. Jeżeli planujesz przyjść na szkolenie, żeby tylko zdobyć certyfikat, to z góry przestrzegam – to nie jest szkolenie dla Ciebie:)

Szkolenie Kosnultant ŚLubny jak wygląda kurs ? Szkolenie trwa dwa dni i łączy ze sobą dwa elementy:
– kompleksowo przedstawia teorię ślubną, biznesową i marketingową, niezbędną do prawidłowego funkcjonowania na rynku ślubnym,
– warsztaty, które są najbardziej wartościową częścią kursu i obejmują m.in. pierwszą rozmowę z Parą, sposób zebrania informacji o oczekiwaniach Pary (tzw. ankieta), przygotowanie mapy inspiracji, umiejętność pracy w grupie, ćwiczenie słucham czy mówię, budżetowanie wesela, przygotowanie scenariusza dnia ślubu i wesela, kalkulacja kosztów agencji ślubnej i obliczanie stawki godzinowej wedding plannera, analiza i przygotowanie menu weselnego.

Ilość wiedzy i doświadczenia, którą przekazuję jest ogromna. Jednak jeśli zdecydowałaś się na szkolenie to ważne jest, aby wycisnąć ze mnie jak najwięcej. Nie zależy mi na tym, aby wyszkolić kolejne z Was i zostawić na pastwę rynku ślubnego. Dlatego po szkoleniu macie mnie do swojej dyspozycji przez koljny rok – możecie dzwonić i pytać – chętnie odpowiem na wszelkie wątpliwości, które pojawiają się po przeanalizowaniu otrzymanych materiałów i po skończonym szkoleniu. Mam nadzieję, że będzie już wkrótce moją konkurencją:)

Zapraszam Was na reportaż ze szkolenia, które odbyło się we Wrocławiu:) Miłego oglądania!

Część warsztatowa, czyli budżet Młodej Pary to jedno z najtrudniejszych ćwiczeń. Dlatego lepiej przećwiczyć je na szkoleniu, aby w praktyce było Wam łatwiej.

Referencje ze szkolenie Konsultant Ślubny znajdziecie TUTAJ.
Jeżeli chcecie poczytać o praktykach jednej z absolwentek naszego szkolenie Konsultant Ślubny, koniecznie zajrzyjcie na naszego bloga TUTAJ. Ola ma lekkie pióra i fantastycznie wprowadzi Was w świat życia zawodu konsultant ślubny.
Jeżeli artykuł na blogu Szkolenie Konsultant Ślubny jak wygląda kurs nie rozwiał Twoich wątpliwości, masz pytania, pisz lub dzwoń – chętnie odpowiem na wątpliwości:)

Pozdrawiam i zapraszam na stronę Agencji Ślubnej SENSAR, gdzie możesz obejrzeć prawdziwe realizacje,
Asia

Podobne wpisy