Realizacje SENSAR Wedding Planners

Ślub w stylu boho

Ślub w stylu boho to wyzwanie, które postawiła przede mną Panna Młoda. Kolejne życzenie to ślub cywilny w plenerze, zresztą jedno z najczęstszych życzeń Młodych Par, które zgłaszają się do konsultanta ślubnego. O skali Waszych oczekiwań może świadczyć fakt, że 60% Młodych Par, z którymi obecnie pracuję, oczekuje zawarcia ślubu w plenerze. W większości wypadków jest to ślub cywilny w plenerze.

Gdzie odbył się ślub w stylu boho?

Ślub w stylu boho w plenerze w otoczeniu najbliższej rodziny i przyjaciół odbył się w bajecznie pięknym ogrodzie. Miało być lekko, zwiewnie, w stylu boho, ze świeżymi kwiatami w kolorach brzoskwini, różu i mięty, w otoczeniu drzew i śpiewających ptaków.  Ogrom otaczających nas kwiatów, a zwłaszcza przecudnych różanych krzaków był niesamowity. Krótko pisząc – miało być bardzo, bardzo, bardzo romantycznie. I tak było. Romantyzm zresztą bardzo pasował do Marty, która jest niezwykle eteryczną, wrażliwą i uczuciową kobietą. Styl boho z nutą elegancji idealnie odzwierciedlał Martę.

Jaki jest najlepszy przepis na piękny ślub? Gdy zobaczyłam Martę i Michała w dniu ślubu, idących na czele orszaku ślubnego parkową alejką, to łzy radości zakręciły mi się w oczach. Uwielbiam patrzeć na Pary, od których bije blask Miłości – takiej prawdziwej, nieziemskiej, koniecznie przez duże M:) Gdybym tylko miała takie zdolności i możliwości, to klonowałabym taką Miłość i rozdawała wszystkim ludziom. Miłość, to najlepszy przepis na piękny ślub.

Kwiaty, natura i ogród podkreśliły nastrój ślubu w stylu boho

Ślub w stylu boho nawiązywał do tematu przewodniego wesela Secret Garden, czyli do mnóstwa pięknych, pachnących, świeżych kwiatów, natury, ogrodu i odrobiny tajemniczości. Idealnie – bo czyż miłość nie jest najpiękniejszą tajemnicą?

Panna młoda z bukietem ślubnym w stylu boho
Bukiety ślubne w stylu boho
Kwiaty podkreśliły nastrój ślubu w stylu boho
Ślub w stylu boho to przede wszystkim romantyzm, który podkreśliłam kwiatami

krzesło-chiavari

krzesło-chiavari

korsarz

korsarz

Poduszeczka pod obrączki w stylu boho

Poduszeczka pod obrączki

Pokrowce-na-krzesla-z-lycry

Pokrowce na krzesła z lycry

Ślub w plenerze w stylu boho

Ślub w plenerze

Ślub cywilny

Ślub cywilny

Złożenie podpisów przed urzędnikiem stanu cywilnego

Składanie życzeń

Oprawa muzyczna ślubu w stylu boho

Trio-smyczkowe

Trio smyczkowe

muzyka-powazna-filharmonia

Muzyka-na-slubie

Drobne, miłosne gesty

Takie cudowne gesty rozczulają mnie. To gesty miłości, które oprócz tego że widać to czuć. I takich dreszczy i emocji życzę każdemu z Was:)

Love

Love

A po ślubie wesele plenerowe pod namiotem w stylu Secret Garden możecie obejrzeć TUTAJ

Za zdjęcia dziękuję Iwonie i Michałowi z Pokadrowani

Podobne wpisy