Konsultant Ślubny Realizacje SENSAR Wedding Planners

Ślub kościelny w plenerze

Ślub kościelny w plenerze w polskich realiach to nie lada wyzwanie. Wiele Młodych Par marzy o tym, aby ich ślub odbył się w plenerze. Organizacja ślubu wyznaniowego w obrządku rzymskokatolickim w plenerze to bardzo, bardzo trudne w realizacji wyzwanie, ale możliwe w wyjątkowych przypadkach.

Gdy jedna z moich Par pojawiła się na spotkaniu ze mną, to do dzisiaj pamiętam pierwsze słowa po przywitaniu: “chcę mieć ślub kościelny w plenerze i ma to być mój wymarzony  od dziecka american dream”.

Od początku przygotowań wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe wyzwanie. Tym bardziej, że nie interesowały nas rozwiązania zastępcze (tak, tak, są takie artystyczne środki zastępcze jak wynajęcie księdza aktora), ale prawdziwa ceremonia wyznaniowa i ślub kościelny w plenerze na polanie. Marzeniem Pary był american dream, a moim zadaniem było spełnić to marzenie. Wiem, że jeżeli czegoś bardzo pragnie się i gdy mocno zaangażujemy się w działania, to wszystko jest możliwe:)

Wybór miejsca na wesele był częściowo podporządkowany okolicy, w której można zorganizować ślub kościelny w plenerze. Rozważaliśmy różne opcje i warianty, szukaliśmy, obdzwanialiśmy kościoły i miejsca. Mieliśmy to szczęście, że trafiliśmy cudownego Księdza z romantyczną duszą, który bardzo wspierał nas w realizacji planu i w spełnieniu marzenia.

Pozwólcie, że pominę cały żmudny i długotrwały proces organizacyjny oraz sposoby, które wykorzystywaliśmy. Najważniejsze, że zorganizowaliśmy przepiękną kościelną ceremonię wyznaniową. To był ślub kościelny w plenerze, w przecudnej otoczce jak z amerykańskiego snu. Zdjęcia z przygotowań do ceremonii ślubnej możecie obejrzeć poniżej. 

Uwielbiam takie realizacje, przy których muszę mocno napracować się, ale gdzie efekt końcowy jest bajkowy:) Ogromnie cieszę się, że kolejna bajka, tym razem dla perfekcyjnej Panny Młodej  spełniła się:) 

Ze swojej strony mogę dodać, że coraz częściej spotykam życzliwych i ciepłych duchownych, którzy angażują się w emocje, marzenia i oczekiwania Młodych Par. Oby więcej takich cudownych duchownych!

Zapraszam do oglądnięcia filmu z przygotowań do ślubu kościelnego w plenerze TUTAJ:)
Reportaż z wesela TU, a referencje przeczytacie TUTAJ

Dziękuję moim cudownym współpracownikom:
Florystyka Katarzyna Nawrot Radwan za przygotowanie przepięknych dekoracji ze świeżych kwiatów w 40 stopniowym upale, a zwłaszcza dziękuję Kasi, Kindze, Markowi i Adamowi
ArTrio za cudowną oprawę muzyczną ślubu

slub-koscielny-w-plenerzeFot. Film Look

slub-koscielny-w-plenerze_sensar-pl-1
slub-koscielny-w-plenerze_sensar-pl-2
slub-koscielny-w-plenerze_sensar-pl-4
slub-koscielny-w-plenerze_sensar-pl-5
slub-koscielny-w-plenerze_sensar-pl-6
slub-koscielny-w-plenerze_sensar-pl-7
slub-koscielny-w-plenerze_sensar-pl-13
slub-koscielny-w-plenerze_sensar-pl-15
slub-koscielny-w-plenerze_sensar-pl-16

Jeżeli chcesz obejrzeć inne realizacje konsultantów ślubnych SENSAR wejdź na stronę portfolio i zdecyduj, którą realizację chcesz obejrzeć TUTAJ 🙂

Podobne wpisy