Realizacje SENSAR Wedding Planners

Orientalne wesele w stylu vintage

Orientalne wesele w stylu vintage, z angielską różą i miętą w tle, we wnętrzach dolnośląskiego pałacu. To wesele to była wybuchowa mieszanka emocji, miłości, radości i fantastycznych gości. Anię i Samira poznałyśmy osobiście dopiero w dniu ślubu i wesela. Przez cały okres przygotowań kontaktowałyśmy się i ustalałyśmy wszystkie elementy wyłącznie mailowo i przez komunikator Skype.

Ania i Samir to polsko-algierska Para na stałe mieszka w Paryżu. Fotograf Przemek Białek z Fotografia przez duże F i video operatorzy Marek Piguła i Marcin Somerlik z Green Art Studio fantastycznie oddali francuski styl i klimat Paryża w swoich materiałach filmowych.

Aranżacją florystyczną i oprawą dekoratorską zajęła się florystka Dorota Ramirez z pracowni florystycznej Indigo EFD.  W aranżacjach florystycznych wykorzystano przepiękną koralową różę Misty, białą eustomę i intensywnie pachnącą miętę. Piękne i intensywnie pachnące kwiaty to główne akcenty florystyczne, wykorzystane przez nas w aranżacji i w dekoracji ślubu i wesela. Z naczyń użyłyto osłonek w złotym, orientalnym stylu, które świetnie komponowały się z wnętrzami sali weselnej Powozowni Pałacu Brunów Za świeczniki posłużyły orzechy Buddy, pomalowane na złoty kolor.

Orientalne wesele wymagało charakterystycznej atrakcji, która przybliży gościom klimat orientu. Atrakcją był pokaz parzenia herbaty miętowej na sposób orientalny i degustacja orientalnych słodkości. Słodycze na candy bar przygotowała Młoda Para –  Ania i Samir. Jak na międzynarodowe wesele przystało, oprócz orientalnego akcentu w atrakcjach nie mogło zabraknąć typowo polskiego upominku dla gości. Każda z przybyłych osób otrzymała pyszny polski miód.

Księga gości z odciskami palców została przygotowana osobiście przez artystę plastyka – jednego z Gości.
Koordynacją zajęłam się osobiście, czyli Agencja Ślubna SENSAR

To była piękna uroczystość i cudowne wesele. Dziękuję Aniu i Samirze, że mogłam być z Wami tego dnia:) Życzę Wam dużo miłości i szczęścia!

Cudowny film z wesela możecie obejrzeć TUTAJ

Dziękuję również Wszystkim Wykonawcom, z którymi miałam okazję współpracować! Doroto, Przemku, Marku, Marcinie, Piotrze, Ilonko, Oskarze – dziękuję:)

Jeśli dotrwaliście do tego miejsca to oznacza, że zachwyciło Was wesele Ani i Samira. Wytrwałych zapraszamy na niesamowity reportaż filmowy ze ślubu i wesela Ani i Samira we wpisie na blogu

Asia, wedding planner SENSAR
www.sensar.pl

Podobne wpisy