Akademia Wedding Plannera Poradnik Konsultanta Ślubnego

Szkolenie Konsultant Ślubny – jak wygląda kurs

2 maja 2017

Szkolenie Konsultant Ślubny – jak wygląda kurs, który organizuję od 3 lat? Prowadzenie przyszłych konsultantów przez meandry zawodu sprawia mi ogromną satysfakcję. Zależy mi na tym, aby Wasza inwestycja w szkolenie nie poszła na marne. Jeśli decydujecie się na szkolenie to ważne jest, aby wycisnąć ze mnie jak najwięcej. Nie zależy mi na tym, aby wyszkolić kolejne z Was i zostawić na pastwę rynku ślubnego. Dlatego po szkoleniu macie mnie do swojej dyspozycji przez 2 lata – możecie dzwonić i pytać – chętnie odpowiem na wszelkie wątpliwości, które pojawiają się po przeanalizowaniu otrzymanych materiałów i po skończonym szkoleniu. Mam nadzieję, że będzie już wkrótce moją konkurencją:)

Zapraszam Was na reportaż ze szkolenia, które odbyło się we Wrocławiu:) Miłego oglądania!

Część warsztatowa, czyli budżet Młodej Pary to jedno z najtrudniejszych ćwiczeń. Dlatego lepiej przećwiczyć je na szkoleniu, aby w praktyce było Wam łatwiej.

Referencje ze szkolenie Konsultant Ślubny znajdziecie TUTAJ.
Jeżeli chcecie poczytać o praktykach jednej z absolwentek naszego szkolenie Konsultant Ślubny, koniecznie zajrzyjcie na naszego bloga TUTAJ. Ola ma lekkie pióra i fantastycznie wprowadzi Was w świat życia zawodu konsultant ślubny.
Jeżeli macie pytania, piszcie lub dzwońcie – chętnie odpowiem na wątpliwości:)

Pozdrawiam,
Asia

Podobne wpisy