Realizacje SENSAR Wedding Planners

Ślub humanistyczny w plenerze

10 lipca 2014

Ula i Michał zgłosili się do mnie ze zleceniem organizacji ślubu w plenerze i jego oprawy. Urzędniczka USC była nieprzejednana i oznajmiła Uli i Michałowi, że żadnego ślubu w plenerze nie będzie. Jako argumentu użyła często spotykanego “nie, bo nie”. Sala ślubów USC była paskudna i znajdowała się na 2 piętrze zaniedbanego urzędu, więc organizacja ślubu nie wchodziła tam w ogóle w grę.

Dlatego zaproponowałam Uli i Michałowi  organizację humanistycznej ceremonii ślubnej. To było jedyne rozwiązanie, aby spełnić marzenie o ślubie w plenerze.

Jak przebiegła ceremonia ślubna? To była zindywidualizowana uroczystość, podczas której najważniejsza była Ula, Michał i Ich marzenia:) Wszyscy goście czekali w ogrodzie przy lokalu na Młodą Parę. Ula i Michał weszli na samym końcu, jak przystało na najważniejsze w tym dniu osoby:)
Przyjaciele wygłosili serdeczne przemowy, zespół zadbał o oprawę muzyczną i nagłośnienie. Ula i Michał złożyli bardzo osobistą przysięgę małżeńską, którą następnie spisaną na kartkach włożyli do butelek z polskim bursztynem. Butelki z przysięgą w trakcie podróży poślubnej, wrzucili do oceanu z nadzieją, że znajdzie je kiedyś ktoś, kto będzie tak samo zakochany jak Ula i Michał w sobie:)
Na koniec ceremonii goście otrzymali balony wypełnione helem z karteczkami, na których napisali życzenia dla Młodej Pary i na sygnał dany przez Młodą Parę wypuścili je “do nieba”. Ceremonia ślubu przebiegła tak, jak to sobie wymarzyli.
Co było dalej? Oczywiście szalona zabawa do białego rana. A jak przebiegała? To już słodka tajemnica Uli i Michała:)
Ulu i Michale, życzę Wam dużo miłości i radości z bycia razem:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizacja i koordynacja – SENSAR Wedding Planners, www.sensar.pl
Zdjęcia – Tomasz Niziołek, www.tomaszniziolek.pl

Joanna, wedding planner SENSAR
www.sensar.pl

Podobne wpisy